Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichiáterem kitöltetett...

Pszichiáterem kitöltetett velem egy tesztet. Miért voltak ilyen buta kérdések benne?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy miért de pszichiáterem kitöltetett velem egy többszáz kérdéses MMPI tesztet. Ilyen eldöntendő igaz/hamis kérdések voltak benne hogy a ló akkor húz jobban ha ütik és verik? Mondom igen. Aztán volt olyan hogy oda szoktam e sózni állatoknak mondom igen. Nem értettem mire ez a sok állatos kérdés mivel felnőtt huszonhét éves férfi vagyok!


Volt olyan buta kérdés is hogy gyorsabban vizelek e mint a többi ember na ez kiverte nálam a biztosítékot mert én azt honnan tudjam. A másik kérdés hogy vonzódom e az azonos neműekhez ebben nem értettem hogy testileg e vagy lelkileg?


Eredményem alapján disszociális személyiség infantilis és éretlen vonásokkal. pszichiáteremnek mondtam hogy miért ad diagnózist ilyen szintű kérdéses teszt után? Erre papol hogy anamnézis meg életút alapján meg ilyenek miatt nem tudok beilleszkedni. Hát és ezért fizetek neki!


Kérdésem hogy ki ért egyet velem?



2016. szept. 29. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
én nem
2016. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ülj le buta vagy előző!
2016. szept. 29. 20:58
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok semmilyen ilyen irányú képzettséggel rendelkező személy,de néhányat teljesen értek.


Az állatos kérdések az empátiát és a szociális kapcsolatokat tesztelik.

Nyilvánvaló hogy egy az állatokkal agresszív,elnyomó ember,a többi emberrel is hasonlóan fog fellépni,csak idő kérdése.


Az azonos neműekhez való vonzalom egy ilyen tesztben a homoszexualitásra utal.

Ha arra akar rákérdezni hogy pasi haverokkal vagy csaj haverokkal jársz e szívesebben sörözni,akkor azt fogja kérdezni.


Egyedül ezt a vizelős dolgot nem értem,ha ez is eldöntendő volt akkor ötletem sincs.

2016. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Én sem értek egyet veled.
2016. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Aki veri az állatokat, annak biztosan nincs igaza. Ha nem vagy képes a világ legjobban igyekvő lényeivel sem kijönni, akkor nem csoda, ha magányos vagy.
2016. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

3-as igen lehet hogy igazad van jól rálátsz az ilyen dolgokra okos vagy :)


Ja igen az állatos bizony lehet hogy az empátiát mérik én szeretem az állatokat de néha meg kell úgymond nevelni őket és mivel buták csak a verésből értenek.


Igen ezt a homoszexualitásost értettem én is akkor lehet b*nak gondol a terapeutám.


Na a vizelőst én se értettem.

Volt olyan kérdés is hogy félek e a kigyóktól. Mondom nem erre megkérdezi megint a négyszázadik kérdésnél. Ezt se értettem minek ismételte ugyan azokat a kérdéseket.

2016. szept. 29. 21:07
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel azt is nézik, hogy mennyire vagy ellentmondásos személy.
2016. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Az állatok nem buták, és a verésből nem értenek!


A gyerekek sem a verésből értenek.

2016. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdezi meg sokszor ugyanazt, hogy ellenőrizze a válaszod. Én is tanultam ezt tanári módszertani felmérésekből. Én magyar szakos vagyok, de ezt még nyelvészeti tesztekben is szokták csinálni. Ha többször felteszel egy kérdést, és a válaszok nem egyeznek, vagy más mondatszerkezetben feltéve más a válasz is, az azt jelzi, hogy a válasz nem figyelembe vehető.
2016. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de amúgy ez remélem nem hivatalos teszt tehát nem őrzik meg stb mert benne van hogy vonzódok a férfiakhoz férfi létemre és ez nem jó!!
2016. szept. 29. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!