Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire nem voltál hajlandó...

Mire nem voltál hajlandó megtenni facebookon, azért mert "a többiek megszólnának"?

Figyelt kérdés
Pl a legtöbb ember nem rak ki, bizonyos témájú posztokat, akármennyire is szereti, és sokan szeretnék mások is, ha tudja, hogy sokan kiröhögnék, vagy utálnák

2016. szept. 29. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lájkolok annyi mindent, ami azt mutatja, hoyg egyes dolgoknak mekkora fanja vagyok, mert huszonévesen ez már nem menő.
2016. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megszóló kommrntet írni valahova
2016. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sose értettem. Miért kell egy ilyen oldalon mindenki másnak megfelelgetni. Simán összeveszek bárkivel. Pont mint a valóságban.
2016. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3mas.. ez így tényleg jól hangzik, csak amikor véletlenül belájkolsz valamit magadnak, hogy később olvasgass, és aztán később hallod vissza, ahogyan nevetgélnek rajtad az emberek, az nem fog boldogítani, hanem a következőnél egyre jobban meg fogod gondolni mit lájkolsz, követsz, milyen csoportba írsz


Vagy te szívesen vagy olyan emberek között akik nevetgélnek rajtad, még ha nem is nyilvánosan hanem passzívan?

2016. szept. 30. 08:31
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Ez tényleg megtörtént?

Ki tartja számon hogy ki mit lájkolgat? Az ilyesmi emberek véleményére nem nagyon adok. Legyen az osztálytárs vagy bárki.

Éppenséggel pont ma volt hasonló. Csak kikerültek magánbeszélgetésből szerkesztett képek a tanárokról. Rengeteget csináltam én is ami karikatúra szerű volt. Azonban mivel kiparodizálja őket, de nem esik túl a jó ízlésen ezért hiába emlegette az osztályfőnök, nincs belőle probléma.

2016. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!