Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk nektek a ducibb lanyok...

Fiuk nektek a ducibb lanyok jonnek be vagy inkabb a vekonyabbak? Kik a vonzobbak? Barna vagy kek szem? Szoke, barna vagy fekete haj? Hosszu vagy rovid?

Figyelt kérdés
Erdekel ez a tema, hogy kinek milyen lanyok jonnek be. Hosszan irjatok le, nektek mi az idalotok😊

2016. szept. 30. 11:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Duci, barna szem, hosszú fekete haj. Az ilyen lányokon mindig csodálkozom, hogy milyen gyönyörűek.
2016. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Nálad mit jelent duci?Magasság, súlyban mond el. :) Mert extra kövér lányok/nők is ducinak számit.
2016. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Magasság mind1 max annyi hogy nálam ne legyen magasabb (190), a súlya ne legyen 60kg alatt és ne legyen 80 felett. Kinézet mosolygos kedves arc, gyönyörű mosoly arcát nem fedi el semmiféle festék réteg max egy lágy szem kihuzás. Jól érzi magát a börében amely gömböjded de valamennyire edzett. Hosszú vörös hosszú haj, egyenes vagy hullámos (de a többi színnel sincs semmi bajom csak ez valahogy nagyon vonz). Belsőleg kissé félénk, nem annyira beszédes csak olyannak akivel nagyon jóban van, odaadó, kedves, hűséges, nem örülten féltékeny és nem hisztis. Tudja mi az a munka de az sincs ellenére ha egész nap nem csinál velem együtt semmit (jó nem telejesen semmit :) ). Normális érték rendje van nem megy a tömeg és a divatok után szóval ha kijön az iphone 82 MZ/X nem dobja el a régi teloját és veszi meg mert az a jó. Nem várja el hogy mindent én fizessek mert nekem tellik rá, nem sajnáltatja magát és hibáztat másokat olyan dolgokért amiről nem tehetnek és vagy ő tehet róla. Irogathatnám még de sok értelme nincs, ezek a pontok csak irányzék ként szolgálnak. De ilyen bnő akkor lesz ha rajzolok magamnak paintban :( vagy akármilyen. F/23
2016. szept. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Vekony, sportos. Angelina Jolie fiatal koraban. Ducik nem jonnek be semennyire sem, taszit a koverseg, a nagy hatso.
2016. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Első vagyok. 80 kilóig nekem mindegy.
2016. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

Ezek csak szavak, meg alaptulajdonságok, nem ezen múlik.

A szépségideálom amúgy vékony, hosszú barna hajú, barna szemű. De tetszett már meg szőke hajú, kék szemű ducibb lány is.

Aki általános iskolában tetszett, az barna szemű, barna hajú molett lány volt, akibe pedig a gimibe szerettem bele, az meg az előbb említett szépségideál a mai napig.

az összhang a legfontosabb. Ha az meg van, nem számítanak a színek, meg egyebek.


23/F

2016. szept. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
3-ás szerintem léteznek ilyen lányok nem kell rajzolni. :)
2016. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Testalkat: Vékony. Bár ahogy előttem rámutatott egy kommentelő arra hogy ez magasság függő,ezért pontosítok.

Én alapvetően nem szeretek mindig lenézni,hajolgatni (én 188,volt barátnőm 151.Az már zavaró volt,de amúgy egy tündéri lány volt)

Tehát kb 165-170-től felfelé keresgélnék ha kizárólag külsőségeket nézünk. (végül is testi ideált kérdeztél,tehát nagyon leszűkíthetem a kört).

160-170 közt a (szerintem) ideális testsúly a 50-55 kilo

170-180 közt 55-60 kilo

Ja igen ,megjegyezném hogy életkorban hozzám közel eső tehát 17-20 éves lányokat szoktam keresni ,tehát erre az életkorra értendőek ezek az értékek.Ez egybe is vág amúgy az egészségügyi ideál értékekkel,mielőtt jönnének hogy én anorexiásokat keresek.


Szemszín....így most kapásból a zöld,kék és ezek minden árnyalatát,keveredését mondanám,de a volt barátnőm szeme is barna volt és gyönyörű árnyalatú (gesztenye)

A szemszín szerintem nem egy elsődleges dolog,minden szemszínből vannak szépek. (azon kívül hozzá játszik még hogy mekkora a szeme,mekkora a látszódó szemfehér rész)


Haj.... egyértelműen vörös.Oda vissza vagyok a vörös hajú,enyhén vöröses szőke,vagy barnás vörös hajú lányoktól.


És ezzel le is szűkítettem a kört az emberiség kb 0,5 %-ára,mert géntérképeket egybevetve kb ennyi ilyen megjelenésű nő él a világon.

De amúgy a jövőmet úgy is valahol Skandináviában képzelem el (remélhetőleg nem les addigra szétcseszve) ott pedig elég gyakori az alacsony pigmentáltság.

2016. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Vékony, vékony, vékony. Bocsi, de ez az őszinte válasz.
2016. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Vékony és/vagy sportos. Lehetőleg alacsony(esetleg középmagas). Hajszín mindegy. Egyedül a vöröst nem szeretem. A legjobb a fekete. Szemszín szintén nem lényeges.

Ehhez képest a legnagyobb szerelmem. Alacsony picit duci lány volt, barna hajjal. :) Igaz, mellettem elkezdett sportolni és hamar vékony lett.

2016. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!