Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lassan 19 évesen miért nincs...

Lassan 19 évesen miért nincs még állandó kézirásom?

Figyelt kérdés

Pár hét után mindig rondának látom az aktuális kézirásomat és ilyenkor megváltoztatom, általában csak 1-2 betűt, de van, hogy több mindent is egyszerre, pl. hogy hogy irom az ékezeteket, meg dőltebben kezdek el irni, stb. Ilyenkor egy ideig szépnek látom, de utána megint ronda lesz és megint megváltoztatom. Az iskolai füzeteimben is év végére vagy egy tucat különböző irás szokott lenni. Más ismerőseimnek évek óta ugyanolyan a kézirásuk, nekem mikor lesz végre egy állandó irásom? És egyébként ez baj, hogy az enyém mindig változik?

18L


2016. szept. 30. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem baj, miért lenne az?

Én 17 vagyok, nekem is elég változó a kézírásom.

2016. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kialakult kézírásom, ami egyetemen elmúlt, olyan sokat kell jegyzetelni és olyan gyorsan, hogy úgy írok, hogy alig bírom elolvasni... Sokszor már csak a szó eleje olvasható, a vége pedig kitalálható :D
2016. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azért nincs kialakult, mert rondának találod és mindig változtatsz rajta..
2016. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!