Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha nem akarok...

Mit csináljak, ha nem akarok beleszeretni?

Figyelt kérdés

Ismerjük egymást régebbóta, és kb 1 éve sokat beszélünk. Nem tetszett soha, nem is akartam tőle semmit, mivel más országban lakik, évente 2-3 hetet van itthon, másik dolog, olyan magas mint én, én pedig mindig magassarkút hordok(10-12-14 cm magasakat). Viszont kedvelem, jókat lehet hülyéskedni vele. Ennyi volt csak eddig, viszont ma összefutottam vele személyesen és érzem, hogy valami változott bennem.

De az ész érvek azt mondják, hogy ne és más emberek is azt mondják, hogy ne kezdjek vele, mert nem hozzám való.


2016. szept. 30. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon egyszerű: ne tedd.
2016. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az eszed azt mondja h ne kezdj vele , akkor semmi értelme , akkor sem , ha most a szived mast mond , mert úgyis az esz gyöz egy idö múlva .

Tehat te testestöl lelkestöl ellene vagy a kapcsolatnak , tehat semmi jövöje igy

2016. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok pozitívumot felhozni azonkívül, hogy jókat tudok vele hülyülni...
2016. szept. 30. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!