Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tettetek volna?

Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Ma délután Debrecenben a Malompark bevásárló központban bementem a wc-re,ahogy ott a szükséges dolgomat végeztem,egy rongyos hajléktalan kinézetű hapsi ott áll a másik akármi wc -nél (mert sorban vannak egymás melett) és nem a dolgát végezte,hanem felém fordulva volt és mutogatta "azt" ,lóbálta és engem nézett. Véletlen vettem észre amúgy és olyan méreg öntött el,hogy lecsaptam volna csak nem szabad.

Gyorsan ahogy végeztem siettem is kifelé de ahogy a kinti előtérben kezet mostam még oda is kijött és a gatyája már fel volt húzva de ott előttem fogdosta magának ruhán keresztűl,de direkt úgy,hogy én lássam. Aztán mikor még a mosdórészlegből is kimentem,nagyon mérgesen ránéztem és hirtelem megilyedhetett vagy mittudom én,ezt mondta,hogy "elnézést".

Hát tudja kitől kérjen elnézést...


Mérgesen jöttem ki a mosdóból és a takarítónőnek kint véletlen majdnem nekimentem,mondtam,hogy bocsánat de mérges vagyok. Elmondtam neki,hogy mi van a férfi wc-be és mondta,hogy szóljak a rendészetnek,mondtam neki én nem szólok,nem foglalkozok vele,erre azt mondta,hogy ő szól akkor,és már letette a felmosót ,ment le a földszíntre,gondolom szólni,én meg jöttem el.


Ti mit csináltatok volna a helyemben?

Azt amit én,hogy csak mérgesen ránéztek vagy többet is?


Én legszívesebben a lábamat használtam volna,csak ugye nem szabad ilyet csinálni...


Még a wc-ben volt egy apuka a kisfiával ,de szerintem ők észre sem vették.


Ez az alak nekem akarta mutogatni a szerszámát.


Már nyugodtan a wc-re sem lehet bemenni vagy mi?


Azt hittem csak Pest van tele ilyen alakokkal,ott már láttam durvábbat is amúgy.



2016. okt. 3. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a helyedben magasról szartam volna a fejére, direkt provokálni akart. :D
2016. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiatal, helyes srác vagy (gondolom). Természetes, hogy kapsz figyelmet. Szokj hozzá!
2016. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Félköríves rúgással leterítettem volna.
2016. okt. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!