Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen embernek tartod magad?

Milyen embernek tartod magad?

Figyelt kérdés
Olyan vagy, mint amilyennek ismernek az emberek?

2016. okt. 3. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Meghatározhatatlan.

Nem, egyáltalán nem. Alapból senki sem ismer.

2016. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy jó embernek:D
2016. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Csak annyira ismernek, amennyire megengedem. Van egy "publikus személyiségem", akár egy burok, ami nélkül nem sok ember látott még :)

Egyébként szörnyű embernek tartom magam... :D

2016. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem olyan vagyok mint amilyennek ismernek.

Amilyennek az emberek ismernek köze nincs annak aki vagyok, ők csak egy hazugságot látnak.

2016. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek hagyom megismerni az igazi énemet, de általában az mindenkinek lejön, hogy kitartó és céltudatos vagyok.
2016. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1, Egy össze-vissza embernek tarom magamat. Nem lehet belőlem kijönni;

2, Nem, attól rosszabb.

2016. okt. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Olyan vagyok, amit látnak. Nem értem miért kéne másnak mutatnom magam. Határozott vagyok, munkamániás, már csak ez maradt. Irányító vagyok és ezt mindenkinek látnia kell. Ettől függetlenül csak 3 ember ismer igazán. Rajtuk kívül engem sem érdekel más.
2016. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Valójában senki sem ismer! Talán még énsem önmagam!Senki nem veszi észre hogy milyen sokat szorongok milyen boldogtalan vagyok.Pedddig nem éhezem szépnek születtem amiért a nők irigyelnek engem ez mégsem tölt el szinte semmi örömmel.Önbizalmam valamennyi van de folyton mindenen aggódok a gyerekkorom is rossz volt.Az emberek olyan keveset foglalkoznak egymással hogy semmit nem vesznek észre csak azt látják meg amit megakarnak látni.
2016. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy túlérzékeny,fantáziával teli,kreatív embernek,aki a vidám és erkölcsös dolgokért rajong,humoros is vagyok(voltam),de a kedvemet elvették a bunkók,és mindig is szorongtam és gyenge voltam.Hogyha időben(tini koromban) segítettek volna a felnőttek kirángatni engem a szorongó-depresszív állapotból,akkor tök jófej ember lennék,meg érdekes,és akár vezéregyéniség is lehettem volna.Az emberek nem igazán ismertek soha,azt hitték csak valami szerencsétlen,félénk ,buta lány vagyok,akit kinevethetnek.Talán irigykedtek is rám,amiért sokkal jobban néztem ki,mint ők.Ezt már nem tudom meg.
2016. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ja,és önsajnáltató is vagyok állítólag
2016. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!