Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem látjátok úgy, hogy...

Ti nem látjátok úgy, hogy egyre kevésbé öltöznek ki szépen az emberek az előkelőbb eseményekre?

Figyelt kérdés
Kezd elegem lenni, hogy mindig én vagyok túlöltözve teljesen normális ruhákban is, többet nem öltözöm ki sehova.
2016. okt. 3. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy te vagy a legkiöltözöttebb, hiszen neked ez fontos!
2016. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem fontos, hanem azt hittem, alapvető. Rosszul érzem magam, ha kilógok.
2016. okt. 3. 20:32
 3/17 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen esemenyrol van szo. Lehet hogy epp te oltozol tul az esemenyhez nem?
2016. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Például hol és miben vagy te, ahol mások miben vannak? Érdekelne néhány példa.
2016. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok biztos benne, hogy mindenki téved, csak te vagy helikopter...
2016. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát például esküvőn voltam így: fekete szoknya, rózsaszín blúz, blézer, fekete cipő (nem magassarkú, de ilyen nőiesebb). Mások: farmernadrág, kockás ing, illetve volt olyan nő (aki tanú volt!), hogy sárga hosszú szabású póló, szürke térdgatya, strandpapucs. (Nem voltunk sokan, szóval a többség olyanban volt, mint ők.)


Vagy színház: én már nem emlékszem, miben, valami csinosabb nadrág meg elegánsabb felső, mások szintén ilyen farmerösszeállításokban.

2016. okt. 3. 20:40
 7/17 A kérdező kommentje:
De engem például régen ballagáson is meglepett, hogy egyes osztálytársaim családja a saját rokonát nem tisztelte meg elegáns ruhával. Pedig nem álltak rosszul anyagilag.
2016. okt. 3. 20:42
 8/17 A kérdező kommentje:
Meg amire még emlékszem, hogy templomi keresztelőn is akadt egy-két furcsán öltözött figura, de azok nem ismerősök voltak.
2016. okt. 3. 20:43
 9/17 anonim ***** válasza:

Legközelebb kérdezd meg azokat, akik meghívnak, hogy mi a dress code, mennyire akarják elegánsra az eseményt. Talán ők vették lazábbra, és te ezt nem tudtad.

Mellesleg én most eléggé gondban vagyok, mert a régi elegánsabb ruháimat, amik akkor voltak rám, amikor sovány voltam, kinőttem, most meg hirtelen kellene (előre nem látható változás miatt), és a bolt meg - az általam megfizethető és fazonban rám jó kategóriában - tele vannak hétköznapibb darabokkal, amiket nem vehetek fel olyan helyre, ahol illik elegánsabban megjelenni.

2016. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Elnézést a hibákért, megbolondult a billentyűzetem, meg el is fáradtam, de remélem, azért az előző hozzászólásom is értelmezhető.
2016. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!