Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lehet az oka?

Ez lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nos hát általános suliba járok hetedik vagyok és már harmadik óta szekálnak folyton nagyon durva dolgokat csináltak/csinálnak velem és eddig visszahúzódó csendes jó gyerek voltam és most pedig rossz lettem ez mind szeptember első egész hetétől kezdődött miután nagyon durván megaláztak öngyilkos is akartam lenni vágom is magam meg a tanárok kiszúrnak velem nagyon durván és rosszul léteim is vannak és meg is akartak erőszakolni a suliban és mostanság hangosan nevetgélek egy percig nem tudok megmaradni úgy hogy ne mozogjak folyton röhögök és alig tudok leállni mindenért sírok ez most személyiség változás vagy csak átmeneti? A jegyeim azok nagyon jók a legrosszabb jegyem a biziben mindig négyes volt negyedikig kiváló tanuló voltam ötödikben a problémákba fektetett energia miatt nem ment a tanulás tavaly javult a dolog de most minden teljesen jól megy és ez is valami személyiségi dolog?

2016. okt. 4. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem személyiség zavar , egyszerűen gyáva vagy intézkedni és lépni magadért .
2016. okt. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen gyáva vagyok és? Én azt kérdeztem ez személyiség zavar e hogy így megváltoztam...azt hogy miket csinálnak velem azért nem írtam le mert nem akarom hogy frlismerjenek!
2016. okt. 4. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy megalázzanak, állj ki magadért. Én is csendes kölyök voltam, sokat bántottak, de soha nem hagytam magam, volt, hogy hatan se tudtak egyszerre leverni.
2016. okt. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!