Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kérdezőt miért nem lehet...

A kérdezőt miért nem lehet értékelni? Nem a kérdést, hanem amikor pl leírja kommentbe, hogy úgyis le fog pontozni, mert nem rt velem egyet.

Figyelt kérdés

A kérdést nem kellene értékelhetővé tenni, bárki bármire kíváncsi lehet.

De amikor folyamatosan lepontoz csak azért, mert nem azt írom, amit ő vár, akkor én miért nem értékelhetem őt?

Nem is olyanokra gondolok, hogy egyiknek ez a véleménye, másiknak meg az.

Hanem amikor egyértelműen helyes választ ad valaki, de lepontozza azért, mert ő nem ezt várta, az ő igényeinek ez nem felel meg.

Persze nincs, aki minden kérdésnél megítélje, ki ad helyes választ. (nyilván nem egy családi kategóriára gondolok)

De amikor jogban 5 ember baromságot ír, majd valaki leírja korrekten, hogy ez nem így van, hanem úgy, akkor lepontozzák, pedig neki van igaza.

A másik, amikor konkrétan leírja a kérdező, hogy egy adott válaszoló őt idegesíti, és mindegy, mit ír, minden válaszát le fogja pontozni.

Az ilyenekre gondolva kérdezem, hogy a kérdező miért nem értékelhető?

Főleg amikor már megy a kommentelgetés egy ideje, és bunó stílusban elküldi a válaszadókat a fenébe. jelenteni nem lehet, mert nem káromkodik, de attól még bicskanyitogató a stílusa.


2016. okt. 4. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ez ilyen oldal. Én is összefutottam már vagy láttam ilyeneket, de ez van. Esetleg írd meg ezt az oldal email címére, hátha elgondolkoznak ezen.
2016. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

van erre amúgy egy mód.

de csak akkor ha kint van a nick-je a kérdezőnek.

ilyenkor annyi a dolgod gugli-site:gyakorikerdesek.hu "a kérdező nickje"-

itt kidobja az összes kérdését és válaszát és szépen lepontozod az össze válaszát amiket más kérdésekhez írt.

2016. okt. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ez okos, de általában nincs kint.

sőt, 1-2 hete egy kérdésnél valaki belinkelte a kérdező korábbi kérdését, ahol kicsit másképp írta le a dolgokat.

azaz lebukott, hogy kozmetikázta a történteket, hogy ő jobban jöjjön ki.

Miután ezt egy szemfüles válaszoló belinkelte, hirtelen törölte a kérdező a nick-jét a kérdésektől. Persze a kérdés nem tűnt el, de itt látszik, hogy milyen sokan kamuznak.

2016. okt. 5. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!