Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munka mellett esti suli....

Munka mellett esti suli. Hogyan lehetséges hogy legyen hozzá elég időd és energiád?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdtem a sulit, de az utóbbi 2 hétben nem jártam be, mert szerettem volna pihenni is. Semmire nincs időm így.
2016. okt. 6. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

majd te is megkapod itt, mint én múltkor, hogy lusta g*ci vagy..


mások 3 műszak mellett végeznek egyetemet levelezőin, mellette háztartást vezetnek, és gyereket is nevelnek.

2016. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
* és a kommentelőknek még ezek mellett a gyk-rea is jut ideje!
2016. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én gépészmérnök vagyok, jelen pillanatban tanárként dolgozok középiskolában, technikusokat tanítok. Nem csak estin, hanem már nappalin elkezdik ezt a hülyeséget, ezt a borzalmat, ezt a mártírkodást... Hova eresszük még le a színvonalat? Hova?? Döntse el valaki, hogy vagy dolgozni, vagy tanulni akar. Nyilván valakinek megy mind a kettő, de nyilván nem mehet mindenkinek. Akinek meg nem megy, ne sírjon érte. Ha már idáig a szülők támogatták, akkor most az az egy-két év miért nem fér bele már? Sajnos úgy felhígulunk lassan, hogy jó, ha az általános iskolás gondolkozásszintet elérjük náluk. Tisztelet a kivételnek... Ha valaki rá van szorulva, hogy végzettség nélkül gürcöl egy bolt raktárában és nulla tudással majd átengedik a "szakmán, vagy technikusin" akkor mit vár? Mitől lesz ő több, mint előtte?


És nekem ne mondja senki hogy... de a mai oktatási rendszer hogy... jaj, nem olyan ez már... Én két évvel vagyok idősebb azoknál akiket tanítok, és nemigen lehet egy lapon említeni minket... Aki tanulni akar és tudni, igen is el tudja érni, akármilyen az oktatási rendszer. Én is ugyan így végigjártam a mai, közel nulla középiskolás (szakmai) dolgokat (itt persze megint tisztelet a kivételnek) elvégeztem az egyetemet, most a mesterszakot fogom elkezdeni, és még a Phd-t is tervezem csinálni, közbe tanulom az angolt és a németet is.

2016. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3


Mi közöd hozzá, hogy ki csinálja estin a sulit, miközben dolgozik ?

2016. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van aki alkatilag képes rá, hogy pár óra alvással is elvan, vagy drogokkal rásegít, vagy tudja hogyan lehet a vizsgákon átmenni okosban(hiszen legtöbb helyen úgy is be kell tanítani mindenkit, csak a papír kell, hogy fölvegyenek). Nekem biztos nem menne.
2016. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4-esnek üzenem:


Az a közöm hozzá, hogy majd én leszek a szemétláda, ha megbuktatok egy ilyet, aki nem jár be. De hagyján hogy nem jár be, hanem a teljesítménye is 0.0. A másik oldalról nincsen közöm hozzá (mármint abban az értelemben, hogy ki mit csinál a magánéletében), de akkor ne csodálkozzon senki ha így sose fogja elvégezni...

2016. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó.. Ha nem tetszik, hogy felnőttképzésben dolgozol tanárként, akkor nem kötelező. Az embernek biztos ne legyen lehetősége tanulni mert teszerinted nem fér össze a munka és a tanulás. Maradj már!
2016. okt. 9. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!