Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális dolog...

Handsomeboy kérdése:

Szerintetek normális dolog szúrópróbaszerűen kamu nikkel próbára tenni a másik fél hűségét? Egy volt osztálytársam anno kamu nikkel rá írt a muterjára. Egy előzőleg elkészített nikkel. Nem fb volt

Figyelt kérdés
kamu nik,chat

#chat #kamu nik
2016. okt. 11. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem, egyébként sem a gyerek dolga a szülei hűségét tesztelni, nem velük van kapcsolatban.
2016. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez gáz, főleg ha valami kamuval ráírnak, hogy kiprovokáljanak egy olyan választ, aminek úgysem tud senki ellenállni, attól még az nem jelentené azt, hogy megcsalná a párját, meg hogy nem őt szereti.

Másrészt meg én alapból gusztustalannak tartanám, hogy nem bízik bennem ennyire, és ilyenekhez folyamodik...

2016. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem, egyáltalán nem normális dolog. Még párkapcsolatban sem, nemhogy szülőt tesztelni.
2016. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Miért ne lenne normális? Semmi kivetnivaló nincs benne, hogy valaki szereti annyira a saját szüleit, és aggódik annyira a kapcsolatukért, hogy akár ilyen módon is érdeklődik.
2016. okt. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
#4 - a szőrnyű az, hogy ezt saját magad is elhiszed :D Ilyen kifordított önigazolást ritkán látni. Semmi köze a szeretethez. Viszont minden negatívum benne van: gyanakvás, bizalmatlanság, hazugság, önzés, álszentség, átverés.
2016. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%

#5,


Elég cinikus, hogy más szemére veted a hazugságot, amikor nyilván te is hazudoztál már életedben, és fogsz is. Ha valami álszentség, akkor ez vastagon az. Vagy talán sosem gyanakodtál senkire, és te vagy a megtestesült önzetlenség szobra?

Az a baj veletek, hogy olyan dolgokban bíráskodtok képmutatóan más felett, amit minden ember elkövet, így ti is megcsináltok. Ha nem így, akkor úgy.

2016. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Saját párját jó ha leteszteli ilyen módon az ember mielőtt komolyabbra fordítja a dolgot! De szülőket tesztelni furcsa dolog. És ha kiderül hogy kikapós az anyja,akkor szalad a faterhoz hogy váljanak el ?
2016. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

#6 - most mit kell kivetíteni ezt az egészet rám? Az én hazugságaimnak mi köze ahhoz, hogy más, köcsög eszközökhöz nyúlva jogot formál arra, hogy ellenőrizzen bárkit is?

Nem vagyok álszent, amikor azt mondom, hogy NEM! Én nem teszem ezt. Konkrétan szembeköpném magam, ha ezt csinálnám.

Mindenki gyanakszik, én is nyilván. És? Megtartom magamnak. Ez már legalizálja, hogy adott esetben pl a saját gyerekem átvágja a fejem? Úgy verném el, azt se tudná, merre van arccal. Aztán meg a saját fejem a falba, hogy csak ilyenre tudtam nevelni.

2016. okt. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!