Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyedülálló szép/gyönyörű...

Az egyedülálló szép/gyönyörű lányoknak miért nincsen barátjuk? Igaz, hogy ne merik őket megszólítani és csak azért?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam ezen már,de sosem értettem. Vannak csodaszép szingli lányok és egyiknek sincs párjuk 20 éves kor körül. Egyszerűen nem merik megszólítani őket, holott nem is lenne nehéz dolguk a fiúknak?

20/F



2016. okt. 11. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem hinném,hogy csak azért.Azért szeretnek válogatni is,vagy nem is kell nekik tartós.
2016. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Valószínű...minden pasinak reszket a lába,ha rá gondol, sőt rá se mernek nézni a gyönyörű nőkre. Nemár. xd biztos van oka, amúgy meg a csomagolás nem minden.
2016. okt. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Az is lehet, hogy jobban szeretik az alkalmi kapcsolatokat, csak nem kürtölik világgá.
2016. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kevesen vannak az ő kategóriájukban, ezért válogatnak.
2016. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Elképesztően naiv vagy és nem látsz a dolgok mögé. Ha meglátsz egy ilyen tipikus "magányos", angyalarcú álomcsajt, aki magában mereng és megsajnálod, hogy "ó szegény, vajon miért van egyedül, pedig milyen szép, biztos nagyon magányos és nem tud megbirkózni a szép lányokkal kapcsolatos sztereotípiákkal." Pfff :D

Tudod, pont az ilyen csajokat nem kell félteni, mert a háttérben szépen biztosítva vannak a szexuális és érzelmi igényei. Attól, hogy te azt látod a fb adatlapján, hogy egyedülálló és csak egy sejtelmes, érzéki szelfit látsz róla ne hogy elhullajtsál már egy-két könnycseppet érte. Félre ne értsetek, nem a szép csajokat akarom köpködni, de az a tapasztalatom (ismerőseim által is), hogy pont az ilyen lányok nem igényelnek stabil kapcsolatot és ők azok, akik hetente ugranak egyik "kalandból" a másikba. Megszelídítik a legmacsóbb alfahímeket is, de te erről nem tudsz, csak azt látod, hogy a státusza egyedülálló, meg mindig egyedül sétálgat. Tudod a világ nem ennyire fekete-fehér és csodák nincsenek. Szóval nyugodj meg, ők közel sem olyan magányosak/boldogtalanok, mint ahogy azt gondolod. Persze ebbe a csapdába az átlag alatti pasik könnyen beleesnek, mert azt látják, "milyen introvertált, de gyönyörű lány, na majd én elbeszélgetek és összejövök vele". Aztán nagyot koppan, amikor szembesül a valósággal (amit leírtam) és rájön, hogy az ilyen csajok a látszat ellenére aztán tényleg nem igénylik különösen az ő társaságukat.

2016. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Részemről inkább azért, mert bolond és magamnak való vagyok. :D Pech.

Azért akad, aki meg meri szólítani az embert. Most mégis mi a legrosszabb? Kosarat kapsz? Túléled. Ez ilyen játék. Szerintem nem ez az ok.

Azt viszont aláírom, hogy de, a fiúknak (esetemben már inkább férfiaknak) igenis nehéz dolguk van - velem legalábbis mindenképp.

Szóval szerintem ez ilyen bullshit duma. Vagy nem teljesen százasok az ilyen csajok (lásd: én) vagy csak válogatósak, túl magasan van az igényszintjük vagy akármi.

2016. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Valaki linkeljen már be egy googlés képet, ha kérhetem, hogy kb. milyen csaj számít ebbe a kategóriába(?)

A tényleg szépek, vagy a mostani "divat" lányok?

Egyébként kérdésre válaszolva nekem sem volt 2 évig barátom, mert nem érdekelt senki. Persze észreveszem, ha valaki helyes, de kb. annyi érzést se vált ki belőlem, mint egy darab sajt az asztalon..:D

Inkább a személyisége miatt tetszik meg valaki (megj: nem azt jelenti, hogy csúnya,de nem is egy adonisz és ez így is van jól), így lett a barátomnál is, akivel már 1 éve együtt vagyunk. :)

A szépség amúgy sem függ össze azzal, hogy ki milyen. Az én ismertségi körömben az átlag alatti/átlagos lányok inkább mennek az egy éjszakás kalandra, meg a bmw-re, de ott is van kivétel, ahogy a szebbek között is.. nem kell egy kalap alá venni mindenkit.

2016. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

#7: A teljesség igénye nélkül:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Persze az nyilvánvaló, hogy az ilyen kaliberű csajok nem szenvednek orgazmus hiányban (az már esélyesebb, hogy tényleg nincs atomstabil párkapcsolatuk és a hiba ilyenkor nem biztos, hogy nem bennük van).

2016. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Pfúú, ezek nem szépek. Ők csinosak. Van azért különbség. Különösen az utolsó tetszett: Ilyen buta arcot rég nem láttam....
2016. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért kellett ennyire lepontozni az 5-öst? Marha nagy igazságot írt!
2017. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!