Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normalis ha mindenen elsirom...

Normalis ha mindenen elsirom magam?

Figyelt kérdés

Szoval, az szokott lenni hogy ha felidegesitenek, egyszeruen nem birom magamban tartani..

Ilyenkor nem ugy kell el kepzelni hogy csak kicsit sirok hisztisegbol, rendesen az idegessegtol sirok mintha maximum valakim meghalt volna.. Ilyenkor annyi ideg van bennem hogy erzem barmit szet tudnak torni, pedig eleg gyenge vagyok..Es aza baj hogy mikor ilyenekkel felidegesitenek, elojonnek a regi emlekeim..Es akkor meg jobban sirok, esmar nem is azert sirok amiert felidegesitettek hanem a mult miatt is..

Es a lenyeg amugy hogy mostanaban elojott az is hogy nem kapok levegot.. Ilyenkor mindig kapokodom a levegot, elkezd remegni az arcom (tudom eleg fura..) meg a kezem, nagyon rossz, es meg erre ratesz az is hogy nem szeretnem ha valaki meghallana hogy nem kapok levegot, de azzal a tipikus fuldoklos hanggal veszem a levegot, es mindig beparazok hogy valaki meghallja es akkor meg jobban nem kapok levegot,es meg hangosabban lelegzem...


De amugy egy nagyon nyugodt lany vagyok,nem szoktam olyan gyakran felidegesiteni magam , mar csak azert is mert tudom hogy ez lesz, mindig kihatralok a veszekedesekbol, olyankor egy flegma hulye gyerek vagyok, es ezt mar anyam is a fejemhez vagta..


2016. okt. 13. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Te is tudod, hogy nem, nem az.

Valószínűleg túl komolyan veszed az életet.

2016. okt. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hisztis vagy. Jó lenne, ha összeszednéd magad, mert ha te higgadt érvelés helyett minden alkalommal, minden vitás helyzetben bömbölni kezdesz, akkor soha senki nem fog komolyan venni, annak pedig te iszod meg a levét. De ezt majd megtanulod a saját károdon.
2016. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A leírás alapján szerintem pánikbeteg vagy. Szédülni nem szoktál?

Gondolom szorongsz, stresszelsz, sírsz. Nem lesz így jó, leány. Keress fel egy pszichológust! Az tudna segítene.

2016. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!