Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is nagyon káros...

Szerintetek is nagyon káros az éjjel-nappal budapest vagy rosszul látom?

Figyelt kérdés
Szerintem a mai 16-22 éves fiatalok nagyon rossz konfliktuskezelesi mintát "tanulnak" el ebből a sorozatból, az erkölcsi nívóról nem is beszélve.

2016. okt. 13. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Jol latod! Sajnos..
2016. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Aki egy sorozatból tanul és vesz példát az alapból károsodott. Én is nézem mégsem akarok olyan lenni mint ők.

Ennyivel egy sorozat sem jó, mert van amibe gyilkolnak is...ja azzal nincs problémád gondolom.

2016. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A tévé nem nevel vagy tanít. A 16-22 éves fiatalok (gyakorlatilag) felnőttek. Az pedig egy ostoba valóságsó a sok közül, nincs ilyen központi jelentősége, mint amit tulajdonítasz neki.
2016. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Aki szerint káros, az ne nézze. És ne azzal foglalkozzon kinek káros vagy sem, mindenki a saját életével foglalkozzon.
2016. okt. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is nézem megszokásból, de nem ebből tanulok. Aki egy sorozatot komolyan vesz, vagy aszerint cselekszik a való életben, annak gondok vannak a fejével.
2016. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#2 Nagyon sarkitasz. Kepzeld, GTA-n nevelkedtem es nem ütök el embereket, valamint lövök le senkit, csak ennek a sorozatnak probalnak egy valosagszagot adni, hogy marpedig a "trendi es laza" budapesti fiatalok ilyenek. Akinek káros, az nem tud róla hogy neki káros, pont ez a szomorú.. Aki meg tudja, hogy káros, arra ugysincs hatassal.
2016. okt. 13. 13:30
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Egyet értek kérdező de olyan jó csajok vannak benne :DD

amúgy régen néztem de már most nem szoktam nézni mert megvan minden játszva benne :D

17f

2016. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Érdekek ütközése. Akarat érvényesítése. Meggyőzés.


Erről szól ez a lárma.

2016. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én nem mondanám károsnak,hanem inkább időpazarlásnak.

rengeteg értelmes ,igényes sorozat van, inkább azokat néznék.

az éjjel nappal budapest szerintem elég igénytelen. borzalmas színészek vannak benne és a történet sem valami izgalmas. nem láttam még olyan sok részt, de héba-hóba elkaptam egyet és kb ugyanaz mint a barátokközt. midnenki összejön mindenkivel stb..

van ennél jobb sorozat is, én inkább azokat nézném.

de mindenkinek a magányügye mit néz. önmagában egy sorozat nem butít el senkit.

2016. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez amúgy milyen sorozat? És melyiken mikor megy?
2016. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!