Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tenyleg baj van velem? Mit...

Tenyleg baj van velem? Mit gondoltok errol az egeszrol?

Figyelt kérdés

Mindig szerettek a ferfiak, mert akarmilyen temahoz hozza tudok szolni, barkivel el tudok beszelgetni, ugyanakkor teljesnek erzem az eletemet, boldog vagyok, es nem vagyok egoista, de jol nezek ki, megvannak a formaim, hozza egy baratsagos arc...

Osszejottem egy pasival, oszinte leszek, tenyleg kinezetre nem egy alompasi, aki utan kapkodnak a nok, de nagyon jol kijovunk, jol megertjuk egymast, barmit meg tudunk beszelni es annyit beszeltunk mar, hogy hiaba nem az esetem kulsore, de megtetszett az ossze hibajaval egyutt es ami a legfontosabb nagyon rendes velem.

Aztan sorra kapom ezeket a kerdeseket, hogy nezz magadra, jo no vagy, miert allsz le vele, illetve az olyanokat, hogy 1000x jobb pasit kaphatnal, miert vagy vele.

Bennem ezek a dolgok soha nem fogalmazodtak meg, de miert ilyenek az emberek? Mit kezdjek egy jokinezetu alompasival, akinek ugyis csak arra kellenek, hogy par evig szeditsen, nagyzoljon velem, majd dobjon mas noert?

23L


2016. okt. 13. 19:01
 1/10 lio77 ***** válasza:
100%
Ilyenek az emberek,nincs más válasz.A srác szerencsés,ne hallgass senkire:)
2016. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled baj, velük van a baj. Csak azzal törődj, amit te érzel, ha szereted ezt a férfit, légy vele és legyetek boldogok. A felszínes majmok meg csináljanak amit akarnak.
2016. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Én szerintem nem nézek ki rosszul, de nem játszadozok a nőkkel.

Szerintem inkább a te játszadozol szerencsétlennel, ha nem gondolod vonzónak...

2016. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha azt írjuk, h baj van vele,d akkor szakítasz a pasiddal? Jaj, ugyan már, hagyd a fenébe, h ki mit gondol vagy mond rólad, az a fontos, h te boldog legyél.
2016. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Dehogy szakitanek vele, mi jol legyunk meg egymassal.

3. szerintem olvasd el megegyszer a kerdest, mert nem ertelmezted jol, ha megis, akkor elegge eltertel a targytol

2016. okt. 13. 20:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor PUA
2016. okt. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is akkora hülyeség mint egy ház. Mindenki döntse el maga, hogy kivel érzi jól magát. A külső meg ilyen téren szerintem tényleg nem számít, hiszen nem azért tervezünk a másikkal, hogy nézegessük őt. Persze, kell egy minimális vonzalom a külseje iránt de nem az fogja eldönteni a dolgokat. És azt vettem észre magamon, hogy ha van egy nem túl szép ember és beszélgetek vele meg jól kijövünk, egy idő után már sokkal szebbnek látom mint első beszélgetéskor.

Szerintem ne foglalkozz senkivel. Amíg jól érzed magad mellette addig nincs gond. És egyébként ezen az oldalon is sokszor javasolják, hogy szakíts ha nem azt írod, hogy a te párod a legcukibb, leghelyesebb, legjobbtestűbb megtestesült görög isten aki valaha létezett.

2016. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Veled nincs baj, csak a tipikus helyzettel találkoztál: Az emberek többsége felületes.
2016. okt. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanilyen vagyok, mint te, és ugyanilyen sráccal jöttem össze, ennek már 5 éve.

Én is észreveszem az embereken, hogy ez az első gondolatuk olykor, amikor először mutatom be (pl munkatársaimnak) a barátomat.. Nem egy álompasi kinézet, míg én sokszor kapok bókokat( de én sem vagyok elszállva magamtól).

Ez a kapcsolat sokkal többet adott már nekem, mint amit valaha gondoltam volna, és nehéz elképzelni, hogy mással is ennyire meglegyenek ezek a dolgok.


Már hallottam más lánnyal kapcsolatban is ugyanilyen megjegyzést a barátjával kapcsolatban, hogy "Láttad már a barátját? Nem értem, miért van vele, hiszen tök jól néz ki."

Az emberek felületesek, de hogy őszinte legyek, engem nem hogy nem zavar, de még örülök is, amikor "ilyen meglepetés" éri őket ezzel kapcsolatban. :)

2016. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, én is kaptam már meg sokszor hogy jó csaj vagyok ,a párom az a tipikus vékony magas kocka srác, nekem ő így jó de volt hogy kérdezték "miért jársz vele, jobb pasid is lehetne, neked egy macsó kell" megmondtam nekik hogy nekem nem dísz kell az ágyba akivel vívhatom a hatalmi harcokat, én vele vagyok boldog, kész, nem kell velük törődni, egyszer az egyik ilyen csaj elejtette hogy "mióta vagytok együtt?" "másfél éve" "na, akkor pont ideje szerezni egy újat" most komolyan ilyenektől akarjak tanácsot megfogadni?
2016. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!