Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jogos fellépés volt, vagy túlzás?

Jogos fellépés volt, vagy túlzás?

Figyelt kérdés

Haverommal voltam,én vezettem és leparkoltunk egy parkolóba.Helyesen álltam be a két vonal közé,de mellettem jobbról a másik nem,és elég közel volt hozzám.A haverom láttam,hogy óvatosan nyitja az ajtót,és valahogy kimászik.Tudni kell róla,hogy elég hamar elborul az agya.Erre a másik autóból a pasas(40 körüli lehetett) lehúzza az ablakot és elkezd veszekedni:

Ő-Közelebb,nem tudtatok parkolni?

Haverom-Nem értem mi a gond,nem ért hozzá az ajtóhoz.

Ő-Hallottam,hogy koppant f...szkalap.

(Haveromon látszik,hogy elvörösödött a feje és elkezdett elég hangosan beszélni)

Haverom-Szállj ki a céges BMW ből ha ilyen vitéz vagy és mutasd meg,hol ért hozzá a koszos ajtódhoz,de ha nem tudod megmutatni a fejeddel ütöm le a visszapillantód.Amiért csajjal vagy nem kell emberkedni,mert a szeme előtt ütlek szét te szerencsétlen.

Az ablakot felhúzta egy szó nélkül a másik és mentünk a dolgunkra.

Jogos volt a haverom fellépése,vagy kicsit túllőtt a célon.


2016. okt. 13. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kettő nem zárja ki egymást. Jogos volt ÉS kicsit túl lőtt :D
2016. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos volt. De haverod egy állat xD
2016. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Alain Delon ***** válasza:
100%
Az ilyeneknek ez kell.
2016. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Párszor hozott már kínos helyzetben.Volt eset,hogy álltunk sorban az üzletben és egy pillanatra nem figyeltünk oda,mire egy srác beállt elénk a sorba.Ő meg direkt hangosabban,hogy a srác is jól hallja:"Szerinted,ha most véletlenül megbotlanék és úgy esnék le,hogy a bal kezemmel az előttem levőbe kapaszkodok,megfordítom és esés közben egészen véletlen úgy megfejelem,hogy egyből bemegy legalább 5 foga,akkor egy bocsánattal ellehetne rendezni?"

A srácnak persze egyből eszébe jutott,hogy valamit elfelejtett megvenni,kiállt a sorból levett valamit a polcról és beállt a sor végére.

Múltkor beültünk egy sörre egy kocsmába és a mellettünk lévő asztalnál ült két ember.Az egyik gondolom részeg volt,mert minden második mondata után egyet csapott az asztalra.Egy idő után elég idegesítő volt,mire a haverom:

"-Többet ne üsd azt a tetves asztalt mert fájni fog a kezed

a részeg:-Ez a kéz ennyitől nem fájdul meg

-Még egyszer találd megütni az asztalt és abba a helyben eltöröm a kezed,meglátod,hogy mennyire fog fájni"

2016. okt. 13. 22:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Haverod egy igazi férfi. Gratulálok neki. Így kell ezt intézni.
2016. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A haverod jó arc!

Sajnos manapság elterjedt a túlzott pacifizmus és hasonló az ilyen gyökerekkel szemben. Pedig ilyen fellépésű emberekre lenne szükség. Naponta látom, hogy mennyi agyilag degenerált primitív ember teljesen átgondolatlanul hátráltat másokat és nem esik le nekik, hogy velük bizony gond van. Lehet mondani, hogy nem vagyok túl kedves meg korrekt, de ha az ilyen embereket a dolgaik miatt mindig megfejelnék egyszer, egy hónap alatt normálisabban viselkednének.

2016. okt. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár minden férfi ilyen lenne. A legtöbben félős nyuszikák akik jogosan sem mernek kiállni magukért, inkább "ők az okosabbak" és hagyják megalázni magukat, a maradék meg hőzöng mindig, kötözködnek ok nélkül a nyuszikákkal. Pont ilyennek kellene lennie mindenkinek, ne keresse a bajt, de ha belekötnek akkor tudja megvédeni magát.
2016. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit túl lőtt a célon de nem ő kezdte a janizást, így utólag jó sztori amit lehet mesélni a haveroknak.
2016. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A többit olvasva én bírom a haverod, én is gondolok ilyeneket csakhát 60 kilós csaj létemre inkább tartom a szám de jót nevetnék ezeken az eseteken.
2016. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!