Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van csaj aki szeret verekedni...

Van csaj aki szeret verekedni fiúval?

Figyelt kérdés
Ha igen melyik a kedvenc módszeretek illetve mivel nyertek? Hány évesek vagytok?

2016. okt. 13. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Merrefelé megy ez így hogy hobbiból bunyóznak az emberek? Vagy valami sportra gondoltál?

Ha sport számít akkor én addig szoktam félrúgásokat indítani amíg valaki megpróbálja megkontrázni. Ekkor hátra és míg az egyik lába a levegőben van megpróbálok én fejre kontrázni mert az a legtöbb pont, az fáj a legjobban és annak a legnagyobb esélye hogy esetleg KO-t ad. Ha nem sikerül akkor kezdem előröl az egészet. Természetesen közbe próbálok nyílt felületre támadni.

Utcán mondjuk inkább gáncsolnák alkalom adtán, mert ott nincsenek szabályok. Ilyenre eddig szerencsére csak egyszer volt példa hogy használni kellett.

2016. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Merrefelé megy ez így hogy hobbiból bunyóznak az emberek? " A Harcosok Klubjában! :D


Egyébként általában a mizandriában szenvedők szeretnek férfiakat megverni.

2016. okt. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen felfoghatatlan dolog mikor egy fiú egy lánnyal verekszik.Az is b***ott nagy hülyeség mikor két fiú nem tud megbeszélni semmit és verekednek,főleg hobbiból.Az az egyetlen elfogadható dolog,ha egy nő önvédelemből verekszik.
2016. okt. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

En az mma oran. De jobb szeretem az elore iranyitott feladatsorokat. Igazabol jol jonne egy par edzesen. Kb 65 kg-ig lenne kenyelmes.

32/n

2016. okt. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
5, Ha bp-i vagy én benne vagyok. Igaz 82kg, de 187 cm, szóval vékony(sportos). :)
2016. okt. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Cigányok
2016. okt. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Te hülye vagy komolyan!

Egyszer itt már válaszoltam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__81..

De tedd még fel párszor, legalább feljebb pontoznak!

2016. okt. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sehol egy vagány nő.
2016. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Van,csak meg kell keresni és bele kell kötni,sok jót nem igérek.
2018. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!