Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nő tehet logikátlannak tűnő...

A nő tehet logikátlannak tűnő dolgokat? Mesélsz erről?

Figyelt kérdés
Mind két nem válasza érdekel.Kíváncsi vagyok, milyen logikátlannak tűnő dolgokat tapasztaltatok, feltéve, ha valóban tesz ilyet a nő. Én nem tapasztaltam ilyet.

2016. okt. 14. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Annyi annyi hülye libával találkoztam már....


F

2016. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Most kit akarsz provokálni?
2016. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Alap.

Egyébként az a kedvencem mikor idióta módjára viselkednek, aztán kajak nem vágják le.

Vagy ugyan ez, ribizliben.

2016. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A nő? A legtöbb ember tesz logikátlan dolgokat.
2016. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A sima nő, vagy a bombanő?
2016. okt. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ami nekem logikus az neked logikátlan lehet és viszont. Nem ugyanaz az élettapasztalatunk.
2016. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minden ember érző lény, így mindenki tesz logikátlan dolgokat. Érzelmeink befolyásolják döntéseinket, embertípustól függ, ki mennyire érzelmes, ki mennyire hallgat rájuk, kit mennyire befolyásolnak... de még a legracionálisabb gondolkodásúak is kerülnek olyan helyzetekbe, amikor logikátlan dolgokat tesznek, döntéseiket érzelmeik befolyásolják, mert olyan erősek(pl: ha közeli családtagokról van szó). Illetőleg előfordulhat, hogy az ember egy adott szituációban híján van a kellő információknak, így nem látja át a helyzetet, ennél fogva tudtán kívül logikátlan döntést hoz. A lényeg, hogy ennek(mind sok másnak) semmi köze ahhoz, hogy ki milyen nemű. (Amúgy igazat adok azoknak, akik szerint provokatív kérdés.)
2016. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

3.


+1, főleg a vége miatt.

Nagyon sok ilyet láttam már, hogy úgy viselkedik egy kapcsolatban élő nő, mint egy utolsó lotyó, majd később előadja, hogy ő nem érti mi a baj.

2016. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mr bombanő visszatért? Már hiányzott.
2016. okt. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Csak logikátlan dolgokat tesznek kb. Vagy míg mi férfiak logikusan gondolkozunk, és cselekszünk, addig a nők az érzelmeik alapján gondolkodnak és cselekednek.
2016. okt. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!