Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a kedvenc disney meséd?...

Mi a kedvenc disney meséd? Nekem a mackótestvér, és a Lilo & Stitch. Pixartól meg toy-story és shrek. Toy Story 3. részén mindig sírok, én ugyan nem adtam oda másnak a kedvenc játékaimat, és néha veszek is, mert szeretem a játékokat.20f

Figyelt kérdés
//egy 20 éves egyetemista fiú.
2016. okt. 15. 17:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Szinte gondoltam, hogy odalesz írva a végére, ez megint egy infantilis felnőtt ember gyerekes kérdése.
2016. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem vagyok infantilis, teljesen eltudok boldogulni, főzni, takarítani, gondoskodni magamról, habár jól esik ha gondoskodnak rólam, de mivel nem vok már gyerek, így nem szorulok rá, nem vagyok infantilis. vitázni is normálisan tudok.
2016. okt. 15. 18:05
 3/20 anonim ***** válasza:
Star Wars: Ébredő Erő
2016. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Tarzan, Mulán, Pocahontas
2016. okt. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

De, infantilis vagy, mert még mindig gyermekeknek készült rajzfilmeken pityeregsz 20 éves létedre. Pláne, hogy elvileg hímnemű vagy. Mondjuk az sokat elmond, hogy még 20 évesen is fiúnak és nem férfinak tartod magadat.


20 évesen főzni, mosni meg takarítani marha nagy mutatvány. Talán már a cipődet is magadnak kötöd be?


Amúgy jó a "kérdés". Simán lejön belőle, hogy vitát akarsz generálni.

2016. okt. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
egyetlen egy valaki van itt aki vitát akar generálni, az pedig te vagy. amúgy igen, betudom kötni a cipőmet, de mivel félig tépőzáras a cipőm, és a cipő fűzőt nem divat masnira kötni, így én nem kötöm be, hanem betűröm és a tépőzárat lezárom. sokkal egyszerűbb és praktikusabb :)
2016. okt. 15. 19:02
 7/20 anonim ***** válasza:

Köszönöm az információt.


#autismismagic

2016. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hófehérke. Bírom a csajt :D XD
2016. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Oroszlánkirály, Hős6os
2016. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szépség és a szörnyeteg
2016. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!