Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt miért erősítik meg az...

Itt miért erősítik meg az infantilis emberekben, hogy a viselkedésük teljesen normális?

Figyelt kérdés

Akárhányszor felbukkan egy ilyen kérdés, a többség mindig megerősíti abban, hogy plüssökkel aludni, cumizni, pelenkát hordani és/vagy meséket nézni normális dolog, nincs benne semmi kivetnivaló.

Sőt, aki ezt ellenzi, az nem elég nyitott.


2016. okt. 16. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Mindennek, és mindenkinek meg van a helye a világban. Mi baj van vele? Szerintem semmi.
2016. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Hát, a cumizás vagy a pelenkahordás ugyan nem tudom hogy került ide, de példának okáért a mesenézésre azért mondom hogy nincs benne semmi kivetnivaló, mert őszintén így gondolom. Sőt, egyes mesék vagy animációs filmek üzenete meglepően mély jelentést hordoz bármely felnőtt számára is, például a Pixar újabb alkotásaira ez különösen jellemző.
2016. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1%
Férgek.
2016. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert őket nem érinti a dolog, így könnyen rávágják, hogy dehogy baj, hadd legyen jó kedve, a netes idegennek. Gondolhatod, hogy ha egy barát- vagy családtagjuk libbenne be pelenkában, cumikázva, plüsst szorongatva, rögtön leizzadnának és úgy tennének, mintha nem ismernék az adott óriásbébit.
2016. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

Ezekből a rajzfilmnézést nem értem,miért infantilis. Anya vagyok,csak megnézem már én is,mit néz a gyerekem,s közben miért ne tetszhetne,ha szépen van kidolgozva,vagy tanító jellegű a mondanivalója?

Ki is kell szűrni ilyenkor,mert vannak olyan rajzfilmek a mesecsatornákon,amik rendkívül erőszakosak. Ezeket nyilván nem engedem nézni.

2016. okt. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Miért most abban mi rossz van, hogy valaki meséket néz? Én 25 férfi vagyok, de szívesen megnézem az animációs filmeket. Szerintem néha jót tesz az ember lelkének ha lát olyan történetet ami szeretetről, barátságról, kedves dolgokról szól. Nem érzem magam infantilisnek attól hogy nem csak olyasmit nézek aminek a dugás meg az erőszak középpontja. Számomra sok animációs film nyugtató hatású, tisztaság, jóság érződik belőlük. Pont azt, amit nagyon hiányolok az életben az emberekből. Néha szabályosan fáj, hogy mennyi rosszindulató, alpári, buta fa$fej van mindenfelé... Kell egy menedék ahol nem ilyen embereket, és nem az őket megcélzó gondolatokat, értékeket, poénokat látom.. hanem valamit ami tisztább és szebb ennél. Nekem ezt jelentik pl a mesék, de ugyanígy pl a zene is.Hasonló okból tanultam meg gitározni is.
2016. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2%
Ez a fenenagy liberalizmus, amit oly sokan éltetnek. Őket kéne megkérdezni, miért is jó teret engedni a vegytiszta hülyeségnek. Ha nem azt a választ kapod, hogy "még több legyen belőlünk", akkor az illető hazudik.
2016. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Én még sehol nem láttam hogy normálisnak írnák a cumizást és pelenka hordást.


Mesét nézni meg miért lenne infantilis dolog?

Nekem szüleimtől kezdve a főnökömig mindenki meg-meg néz rajzfilmeket, akkor ők mind infantilisek csak mert te azt mondod?

2016. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
szóval ha neked lesz gyereked, akkor nem fogsz vele leülni és megnézni egy mesét, mert szerinted ez infantilis és beteges dolog, ha a felnőtt ember mesét néz?
2016. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

# 9

Ezt írtam volna?


Annyi ostoba ember van itt, hogy az hihetetlen...

2016. okt. 16. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!