Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért lesznek...

Az emberek miért lesznek egyik pillanatról a másikra teljesen idegenek?

Figyelt kérdés

Albérletben laktam 2 lakótársammal. Nagyon jól kijöttünk, de úgy hozta az élet, hogy el kellett költöznöm. Együtt kajáltunk, szülinapra ajándék, nagy dumálgatások, közös shoppingolások.

Pár hónap után rájuk írtam, felhívtam őket, gondoltam megkérdezem mi van velük. De a telefont fel se vették, az üzenetre meg nem válaszoltak.

Ez milyen viselkedés, 30 pár évesen szerintetek?


2016. okt. 16. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos megsértődtek amiért ott hagytad őket. Lehet miattad nekik volt utána gondjuk...
2016. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen ez.


Tulajdonképpen te sem foglalkoztál velük pár hónapig, addig meg ezer új dolog történik az emberekkel, kialakulnak új társaságok.


Na meg rengeteg ilyen társaság van, hogy addig működik míg "össze vannak zárva" az emberek.


Egyik oldalról én is nehezen tudom ezt megemészteni, másik oldalról viszont én is sokszor vagyok úgy, hogy fel se veszem a telefont vagy vissza se írok, mert egyszerűen nincs kedvem beszélgetni, írogatni főleg nem, se találkozni az adott illetővel. Nem azért mert rosszban lennék, vagy utálnám, csak akad más programom, vagy épp csak pihenek meló után, mikor mi.

2016. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!