Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy kezdjem.. De megpróbálom rendesen megfogalmazni.

Gyűlölöm magam. Ronda vagyok, és ahányszor tükörbe nézek mindenféle dolog jut eszembe.. Pl.: Ronda, egy senki, hogy semmire nem vagyok jó.. Aztán csak.. Sírok. Egyedül érzem magam pedig vannak barátaim, de csak egy aki igazán számít, és barátom is van, de ettől függetlenül úgy érzem csak magamra számíthatok. Annyira utálom magam, és tudom hogy azt is el fogom veszíteni amim most még van. És mindenen sírok, sokszor. Ha megbántanak akkor nem bírom ki hogy ne sírjak, de mások előtt nem szeretek, iskolába is max 1-2x fordult elő, de többször is volt olyan hogy majdnem sírtam. Volt mikor nagyon elegem volt, szóval megvágtam magam, aztán megint és megint. Megígértem magamnak hogy többé nem fogom de utána is megtettem. Nem tudom miért fogadnának el mások, amikor én se tudom elfogadni saját magam. És sokszor itthon is úgy érzem hogy nem tudnak elfogadni. Hamar felhúzom magam dolgokon, épp olyan hamar mint ahogy sírok is. Szóval.. Értelmetlennek érzem az életem. 16/l

Nem jutott eszembe jobb kategória ahova írhattam volna.



2016. okt. 16. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk kezdetnek befejezhetnéd az önsajnálatot. 16 éves vagy, ilyenkor nem emészteni kéne magad, hanem tanulni, hobbit szerezni, időt tölteni a szeretteiddel. Ahelyett, hogy a tükörben vizsgálgatod magad, kezdj el valamit sportolni. Javítani fog mind a kedélyeden, mind az önképeden.

Tulajdonképpen miért is utálod magad? A kinézeted vagy a személyiséged miatt? A barátaid, családod tudnak a problémádról? Próbáltak segíteni? Jártál már pszichológusnál?

Nagyon sokat írtál le, de mégis keveset. Ami nekem lejött ebből, az az, hogy egyszerűen csak tombolnak benned a hormonok.

2016. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mán megint egy csúnya vágdosós tini.. esküszöm, ha csak pár óráig nézegeted a gyakorit, tuti lesz egy hasonló emberke, akinek írhatsz és lelkizhettek együtt, hogy milyen elcseszettek vagytok.
2016. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Firedoom ***** válasza:

Radferne egy kiados beszelgetes/lelkizes ahogy tetszik. Azt irtad, hogy van baratod tehat mar meg is van a partnered. A kapcsolat alapja a bizalom. Beszeld meg vele a bajaidat.

Ha ezt nem szeretned akkor egy masik metodust javaslok: menj el sutizni, furodj le, fekudj le az agyadra, hallgass valami inspiralo zenet (epic music mix 2012 a legjobb erre a celra, de ez stilus fuggo...) aztan addig fel ne kelj amig meg nem ismerted onmagad. Ket egyszeru kerdes az egesz nyitja:

Milyen vagyok?

Miert?

2016. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!