Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért céltáblái gúnyos megjegy...

Miért céltáblái gúnyos megjegyzéseknek, primitív beszólásoknak a kövér nők? Miért nem cikizik a soványakat, anorexiásokat?

Figyelt kérdés
Én az extrém kövér nők rajongója vagyok és zavar ha pocskondiázzák őket.

2016. okt. 19. 14:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Alakíts egy fan clubot!
2016. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Mert ilyen a világ, a társadalom. Én ugyan nem bántom őket és mást sem, de a mai világban nem ez az általános Ma mindenhol a külsőségekre mennek rá, és azt várják el, hogy egy nő modell vékonyságú legyen,különben ,,nem jó semmire''. Így nemhogy az extrém túlsúlyos csajokat, de még a normál alkatúakat, akik nem pálcika- vékonyak
2016. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Bocs, elküldtem félkészen, 2. vagyok. Szóval, nemhogy az extrem túlsúlyosakat, de még a normál súlyú, nem pálcika-vékony nőket is semmibe veszik. Egy nő nem nő 50 kiló felett a legtöbb ember szerint.
2016. okt. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek nem kell hozzá ok, egyszerűen csak bántani szeretné a másikat. Én sajnos nagyon vékony vagyok alapból és emiatt már sokszor kaptam megjegyzést, kövér nőktől is, pl. hogy "mi van csontika?". Bár ez inkább csak kisvárosban/falvakban jellemző. Szóltak már be amiatt is, hogy szőke vagyok. Tehát mindig találnak "okot". Nem kell az ilyen emberekkel foglalkozni, gonoszak, rosszindulatúak és elégedetlenek a saját életükkel.
2016. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Cikizik oket, hidd el! Legalabb egy heten egyszer sirok valami bunko paraszt miatt. 170 cm 40 kg (genetikai felszivodasi zavar)
2016. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Rosszul látod. Mindkét oldal kap megjegyzéseket. A dagadtak többet, mivel több van belőlük és a nagyrészük nem betegség, hanem lustaság és igénytelenség miatt kövér. Az ember ösztöneiben benne van, hogy kitaszítsa a "csordából" az egészségtelen egyedeket és ezért a többségnek nem tetszik, ha valaki úgy néz ki, mint egy disznó. Igaz, vannak aberráltak, akiknek a hájas jabbák, jönnek be, de az szerencsére az elenyésző többség.
2016. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
*elenyésző sisebbség
2016. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

*kisebbség

Harmadjára csak sikerült

2016. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
a soványakat is cikizik épp elégszer, legtöbbször pont ezek az irigy hájamőbák. amúgy a legtöbb dagadt azért dagadt, mert egyszerűen lusta és igénytelen, ezek pedig nem épp szimpatikus emberi tulajdonságok.
2016. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Ha felmegyek a netre, folyamatosan azt látom egy jó ideje, hogy nyugodtan legyen telt az ember és fogadjuk el őket. Néha-néha belefutok 1-1 hozzászólásba, aki beszól a telt nőknek.

Ellenben sorban látom, hogy gonosz anorexiás nők meg aki vékony, az egyből koplal.

A telt lányokat szeretem, de ne panaszkodjanak, mert nincs miért.

2016. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!