Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most emiatt tényleg süljön le...

Most emiatt tényleg süljön le a bőr a képemről mert anyu készíti a reggelimet?

Figyelt kérdés

Ma suliszünetben elővettem a szendvicsemet és elkezdtem enni,erre osztálytársam megjegyzést tett rá,hogy:"Pofámról sülne le a bőr,ha lány létemre anyám készítené el a reggelimet",de olyan pökhendin mondta.Mellette két fiú azt mondta:"Amúgy ja".Ami megerősítést jelent.

Kérdezem hogy ez miért baj,te neked is édesanyád csinálja.Erre ő rávágja,hogy ő fiú és neki nem kell csinálni.A másik osztálytársam is mondta,hogy:"nők dolga a főzés,nem a férfiaknak.Illetve lehet nekik is de nem muszáj.

Én csak néztem egyet,hogy most ezért miért kellett megszólni.Csak mert anyu hamarabb felkel mint én,ezért el is készíti a reggelimet.Ha nincs itthon,akkor én készítem el,még a tesómnak is.Egyszerűen rosszul esett,hogy így beszólt nekem,ráadásul pont az a fiú,aki még talán meg sem köszöni az anyjának,hanem elvárja hogy megcsinálja.Ez most úgy hangzott,mintha valami kifogás lenne,hogy nem tud egy szendvicset megcsinálni és rávágja,hogy ő fiú és ezért nem kell.

Alapjáraton egyébként tudok otthonosan mozogni a konyhában.Hétvégén a reggelit én csinálom,a vacsorát is(vacsit nem minden esetben,csak ha valami mást akar anyu főzni).

Most összegezve csak az sértett meg,amit mondott és ahogyan mondta és ahogyan a többi fiú is beszélt.



2016. okt. 19. 14:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
15/L.
2016. okt. 19. 14:51
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Azt hittem 10 évesek vagytok.

16/f

2016. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Meg is értelek,de ez akkor is rosszul esett.Nem értem,miért kellett megszólnia?
2016. okt. 19. 15:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez a két srác az emberiség hulladékabb részéből való, szóval ne nagyon vedd magadra.
2016. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan emberrel fogsz még találkozni az életed során, akik ok nélkül tesznek rád megjegyzéseket. Engedd el a füled mellett. Ő lesz majd a legnagyobb papucs, ha egyszer szerelmes lesz, hidd el. :D
2016. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Azt, hogy ha majd 30 évesen is ennyire az anyjára lesz utalva, és a kutyának se kell majd, akkor majd átértékelni az önállóságot :D
2016. okt. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
19 éves srác létemre is anyum csinálja, de hidegen hagy mit mondanak :)
2016. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es ja,de ők azzal jönnek,hogy ők fiúk és nekik nem kell.Ez mintha kifogás lenne a részükről és csak ezzel az egy kifogással szólnak meg.
2016. okt. 19. 15:43
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

"7-es ja,de ők azzal jönnek,hogy ők fiúk és nekik nem kell.Ez mintha kifogás lenne a részükről és csak ezzel az egy kifogással szólnak meg."


Ezt úgy hívják: szexizmus. Még sok ilyenben lesz részed az életedben, szóval szokj hozzá.

2016. okt. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, ők ezt hallják/tanulják otthon.

2016-ban, Európában, Magyarországon. Kissé szánalmas.


Nekem is beszólt már pár géniusz, mert nem hobbim a főzés, takarítás, és nem álmom mások totál kiszolgálása, mint egy pincsikutya.


Leszärtäm őket.

Te is tedd ezt.

2016. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!