Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék kevesebbet...

Hogyan tudnék kevesebbet gonolni az öngyilkosságra?

Figyelt kérdés

Úgy általában minden rendben van, csak fogalmam sincs, mit szeretnék kezdeni magammal az életben, és nem akarok meghalni, csak tényleg olyan céltalannak érzem a létezésemet. Rengeteg barátom van, de én folyamatosan csak stresszelek az életben, a mozgás az egyetlen dolog, amivel le tudom vezetni a feszültséget..

Szval, csak annyi, hogy szerintem semmi értelme sincs annak, hogy én létezzek.



2016. okt. 20. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16
2016. okt. 20. 21:30
 3/5 anonim válasza:

Én is ezt érzem

13L

2016. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

alkoss kézzel fogható dolgokat. fess, csinálj ékszereket, ruhákat, amikre aztán büszkeséggel nézel és mások is elismerően fognak nyilatkozni róla.


Az hogy mit szeretnél kezdeni magaddal idővel kiderül, ne agyalj rajta, csak próbálj ki sok hobbit, hogy megtaláld azt amiben jó vagy és örömöd leled az ilyen pillanatokban, amikor rád törne az öngyilkossági gondolat.

2016. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!


Előtted az élet, ilyen butaságon ne is gondolkozz.

Bizonyára azért érzed rosszul magad, mert a baráti társaság ami körül vesz téged nem olyan amilyennek lennie kéne. Jobb egy igaz barát mint sok hamis. Ha őt megtalálod, légy mindig mellette jóban és rosszban, a hála nem marad el.

Ha pedig elmélkedős típus vagy és mindent túl komplikálsz, többször átértékeled a dolgokat, azzal sincs gond, csak add önmagad és állj ki az igazad mellett idővel majd jönnek a dolgok magától :)


Ha belegondolsz lehet nem is olyan rossz az életed, csak viszonyítás kérdése az egész.

Ameddig stresszelsz inkább olvass könyveket, fejleszd magad. Szerezz jogosítványt, tűzz ki magad elé mindig egy célt és ha sikerül megvalósítani jöhet a következő lépcső. Ha van más kérdésed is, írj üzenetet nekem, szívesen válaszolok.


20F

2016. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!