Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az meglátszódik az emberen ha...

Az meglátszódik az emberen ha valaki korábban füvet szívott?

Figyelt kérdés
Ez úgymond kiül rajta és végig kiséri?. Én régen évekkel ezelőtt szívtam, de manapság is az van ha megyek helyekre akkor ugy beszélnek rólam h én biztos füvezek.. Pedig már évek óta nem. Nemértem.. Kicsit rosszúl esik. Hogy tehetnék ellene?
2016. okt. 22. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én is szívtam, de kb évi 1-2 alkalommal max. Senki nem látja. Nem lehet hogy be vagy lassulva és azért mondják ezt?
2016. okt. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ismerek 1-2 emberkét, akik mindig olyanok, mintha le lennének szedálva. Lehet, hogy te is ilyen típus vagy.
2016. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3-6 hó alatt kiürül,az intenzitástól függően. Lehet,lassú vagy az interakciókban. Vannak ilyen személyiségek is. Ha rátoltad a füvet,elképzelhető,hogy ezt gondolják,ha nincs is így.
2016. okt. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát marhajo.. Kb 4 éve volt utoljára.. Na de mit lehet tenni? Vitaminok ?
2016. okt. 22. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát,függ a kortól,életmódtól is,mennyire regenerálódhattál azóta.
2016. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!