Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha nincs senki...

Mit tegyek ha nincs senki akinek el tudnám mondani a problémáimat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincsen olyan barátom akiben teljesen megbízhatnék.

Annyira sok negatív dologgal találkoztam már hogy egyszerűen ha valaki akármi jót is szól hozzám, akkor azt nem hiszem el, hogy tényleg így gondolja.

Ide nem szeretnék írni a problémáimról mert múltkor is amikor megtettem bunkó válaszokat kaptam szinte kivétel nélkül meg a kérdésemet is letiltották.

Csak már elegem van hogy akárhol akárkivel próbálkozom, sosem jutok el odáig hogy el merjem mondani a gondjaimat. Nem tudok megbízni senkiben sem.

Régebben is nagyon sok negatív dolog történt amiket még mindig nem dolgoztam fel lelkileg. Családon belül és kívül is lelkileg és fizikailag bántalmaztak. Gyerekkoromban kezdődött, mert gyakorlatilag én egy nem kívánt gyerek vagyok, szóval ezek után még a szüleimben sem bízom meg. Nincsen senkim az életben és kezd kicsit fárasztani ez az egész..


2016. okt. 22. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd ki egy naplóban.
2016. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő itt is,akkor irhatsz privátot,tanácsot megpróbálok adni ha tudok , vagy valami.
2016. okt. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj rám s segítek.
2016. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Red vixen, te mitől vagy olyan biztos abban, hogy tudsz segíteni?

(Bocs😑, off)

2016. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!