Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet hogy részegen nem...

Hogy lehet hogy részegen nem ütöttem vissza?

Figyelt kérdés
Részeg voltam,belémkötött valaki, megütött kb 5x(kb meg sem éreztem mert részeg voltam, nyoma sincsen)utána szétválasztottak de én csak mentem tovább és próbáltam meggyőzni valamiről de nem ütöttem meg.Ez hogy lehetséges?Ha józan lettem volna és úgy üt meg összetörtem volna.Azt hiszem ezzel hogy nem ütöttem vissza visszaestem az"éjszakai élet ranglétrán".Mit csinált velem a pia?.

2016. okt. 23. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Melyik testrészeden ütött meg? Mert én ha valakit 5x megütök fejen, annak bizony elég látványos nyoma marad. A pia egyébként általában fokozza az agressziót, de van akiknél paradox módon nagyon lecsökkenti. Olyan ez, mint pl az altatók leírásában ott van, hogy nagyon ritka esetben, bizonyos embereknél pont az ellenkező hatást váltja ki.
2016. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A fejem ütötte meg.
2016. okt. 23. 11:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából csak a szád nagy :D Mondani mindent lehet, valaki ha józanon, ha részegen jön belém, ugyanúgy nem hagynám annyiban.
2016. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fejed ütötte meg, akkor nem lehettek olyan nagy erejű ütések, inkább csak amolyan jelzés értékűek, lehet, hogy ezért is hagytad a francba az egészet.
2016. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vagy álmodtad az egészet vagy csak egy szájhős vagy.

Ha megtörtént, akkor meg részegen is gyáva.

2016. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem indul komolynak a dolog, hanem pár kisebb ütés ellenére is megmarad úgymond a kötekedés szintjén, akkor van, hogy az ember még részegen is úgy gondolja, hogy jobb lenyelni a békát, és nem kockáztatni egy esetleg sokkal súlyosabb kimenetelű verekedést. Abszolút racionális gondolkodás.
2016. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én láttam már olyan részeg embert, aki megállni sem tudott a lábán, nem hogy bekoordinálni egy ütést.
2016. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát annyira kész voltam hogy igazából fel sem fogtam kb hogy megütöttek.Ezek után szerintetek mit kéne csinálnom hogy ne maradjak égve?
2016. okt. 23. 12:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Előfordul az ilyesmi. Lépj túl rajta, és felejtsd el az egészet.
2016. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmit, ha elkezdesz magyarázkodni, még égőbb lesz. majd elfelejtik. Vagy sem.
2016. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!