Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néha teljesen rámtörnek a...

Néha teljesen rámtörnek a negatív, már-már depressziós gondolatok. Mit tudok ezek ellen csinálni?

Figyelt kérdés

Néha egész nap gondolkodom azon, hogy jó helyen vagyok-e, jó úton haladok-e? Egyetemre járok, a szaktársaimmal elbeszélgetek , de barátomnak nem nevezném egyiket sem. Gyekran nincs közös témánk. Nincs egy fix társaság, akivel bárhova elmehetek, mert vagy nincs kedvük jönni, vagy nem is szeretik ahova én mennék. (Például koncertre.) Nincs egy olyan ember sem a környezetemben, akivel órákig el tudnék beszélgetni, pedig ez korábban jellemző volt rám, szerintem elég széles a látóköröm. Hiányoznak a barátaim, de ők más városban tanulnak. A szakomat is leszólják néha, hogy nem jó semmire, nehéz vele érvényesülni. Nekem is felemás érzéseim vannak, egyszer úgy érzem nagyon is jó helyen vagyok, máskor rám tör a rossz kedv és csak feküdnék egész nap otthon. A tanulással nincs gondom, többnyire érdekel, rá tudom venni magam ha kell tanulni, sőt az egyik legjobb vagyok az évfolyamon. De gyakran mégis egyembe jut hogy mi lesz ha tényleg nem találok vele munkát, vagy ami rosszabb: Olyan munkát találok vele amit nem szeretek.

(földrajzra járok)



2016. okt. 23. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

"De gyakran mégis egyembe jut hogy mi lesz ha tényleg nem találok vele munkát, vagy ami rosszabb: Olyan munkát találok vele amit nem szeretek."


A félelmed nem alaptalan.

2016. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak emberek aki alakítják a környezetüket, az alfák. Vannak akiket a környezetük alakít, és rád inkább a második lehet jellemzőbb. Szerintem hagynod kéne, hogy kicsit sodorjon az ár. Nincs kedved elmenni a nem éppen barát jellegű emberekkel? Addig soha nem is lesznek azok ameddig te nem vagy hajlandó áldozatot hozni, hogy azzá váljanak. És szerintem egy pár olyan este ami olyan helyen van amit nem feltétlenül szívlelsz, nem olyan nagy áldozat.


Egyébként a földrajz igenis hasznos, és szép tárgy.

2016. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Gondolkodj normálisan.

Írj rám ha.kell segítség.

2016. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, eljártam velük többször, erre-arra bulizni, és akkor jól is éreztem magam velük. Főleg amikor pár korsó sör lecsúszott. De azóta ez megállt azon a szinten. Most is van néha, hogy óra előtt összetalálkozunk és nem tudunk miről hirtelen beszélgetni. Én próbálok de van, hogy az érdektelenséget látom rajtuk.

Lehet hogy félreérthető volt, nem vagyok antiszociális.

2016. okt. 23. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!