Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy valamire való pszichológus...

Egy valamire való pszichológus (hallgató) nak nem lenne illendő belátóbban viselkednie a vele együtt lakókkal, hiszen emberekkel szeretne foglalkozni?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem nekem van alacsony érzelmi intelligenciám, hogy néha nem érdekelnek más dolgai és önző vagyok (?). Tévedtem. Nála ez nem is önzőség, inkább valami mentális betegsége lehet, hogy nem veszi észre magát és úgy él, mintha rajta kívül senki nem lenne a világon.
2016. okt. 25. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Attol meg lehet egoista, hogy pszichologus. Egyebkent nem minden pszichologus dolgozik emberekkel, van aki csak emberek altal kitoltott teszteket ertekel nagy papirhalmok kozott.

Egyebkent, ha ez a velemenyed, szerintem itt az ideje szembesiteni a lakotarsadat.

2016. okt. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nincs összefüggés.

Egyik amit tanul. Másik személyisége. De se neked, se neki, halvány fingja sincs pszichológiáról.

2016. okt. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki pszichológusnak tanul, még nem lesz jó vagy korrekt ember. Több pszichológus tanoncot is ismerek, akiknél komoly probléma van fejben.


Red Vixen: Akkor kinek van fogalma a pszichológiáról, ha már az annak tanulónak sem? Neked?

2016. okt. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as, Red Vixen a helyi ügyeletes önjelölt pszichológus, kár, hogy a kommentei alapján rég kiderült, hogy maximum annyira tájékozott a témában, mint a Nők lapja és fogalma sincs még az alapvető fogalmakról sem :D
2016. okt. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is tájékozatlan vagyok, csak logikusan feltételezve egy jó pszichológus jó emberismerő. Ebből következik hogy az én emberem pályát tévesztett, remélem hogy megtalálja majd a helyét, de a jelenlegi állapotot és tendenciát látva sajnos valószínű hogy egy semmirekellő tengődőként éli majd le az életét. Legfeljebb a hozzá hasonlóan gondolkodók látják ezt másképp.
2016. okt. 26. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ember ismeret nem a tanulassal erheto el. Egyebkent attol meg h pszichologus, ugyan olyan atlag ember mint egy koztarsasagi elnok vagy egy kispolgar. A kerdes h te mit szeretnel? Miert olyan zavaro? A parod? Vagy baratod?
2016. okt. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 Én csak azt szeretném ha nem kellene egy disznóólban élnem miatta, valamint 10 után jó lenne ha nem kezdene el a konyhában csörömpölni, főzőcskézni, és nem kellene a b-zi vihogását hallgatnom akár éjjel egykor és aludhatnék nyugodtan. (semmi bajom nem lenne csupán azzal, hogy meleg) Szerencsére beszereztem már egy füldugót, ennyit tehetek.

Aki szerint beszéljem meg vele: ha valaki nem képes magától felfogni hogy nem zavarjuk a másikat hangoskodással és igénytelenséggel, szerintem csak rám puffogna és beállítana szőrszálhasogató idiótának. Így lett nevelve, lehet a szülei a hibásak és a környezet ahol felnőtt, én nem tudom, mindenesetre sosem fogom megérteni.

2016. okt. 26. 15:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Első félévben olyan albiban laktunk, ahol egy szobában aludtunk hárman, a másik szobát pedig konyhának/tanulónak/nappalinak használtuk. Megpróbáltunk beszélni a hangos lakótárssal mindketten, és miután nem használt, és egyik vasárnap hajnali háromkor hangosan szentségelt kinn a konyhában, én hétfő reggel hozzávágtam az ébresztőórát. Aztán kimentem a konyhába, és beraktam egy metálszámot maximum hangerőre. Mikor le akarta kapcsolni, elég volt ránéznem, és inkább visszament a szobába... Onnantól, hogy látta, hogy most _tényleg_ túlfeszítette a húrt, olyan volt, mint a kisangyal.

Pedig nem is pszichológusnak tanult.

2016. dec. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!