Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy teljesen...

Miért van az, hogy teljesen kedves normális vagyok más emberekkel és erre kibeszélnek, szemétkednek és le alacsonyítanak engem?

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
rossz társaság... :/
2016. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek ilyen köcsögök. Ebben a világban nem éri meg kedvesnek lenni.
2016. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ugyanmár, ezekkel az emberekkel ne foglalkozz! (Könnyű azt mondani?!)

A probléma igenis az egész társadalomban jelen van... Én is egy kedves, normális ember vagyok, de ahogy írtad, kibeszélnek, lealacsonyítanak. Ja és szerintem manapság túl sok az öntelt és magukra büszke emberek... csak tudnám, hogy hogyan nyilvánul meg a szeretet részükről... Mert a kibeszélés egy nagyon csúnya dolog szerintem, meg a pletykálkodás...(Na azt ki nem állhatom...!) CSAK Örülj, ha van olyan ember, aki szeret, értékeli a kedvességedet, nem beszél ki, tisztel - becsüld meg ezeket az embereket, és velük töltsd a lehető legtöbb idődet! :)

2016. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez régen is így volt és az ember nem változott semmit:


Mark Twain (1835-1910) :

"Az állatok közül egyedül az ember kegyetlen. Egyedül ő az, aki azért okoz fájdalmat, mert örömét leli benne."


Niccolo Machiavelli (1469-1527) :

"Inkább támadnak az emberek olyan valaki ellen, aki megszerettette magát velük, mint akitől félnek; mert a szeretet olyan egyezség, amelyet az emberek rosszaságból és minden alkalommal, mikor érdekük kívánja, érvénytelennek tekintenek; a félelmet pedig a büntetéstől való rettegés ébren tartja."

"Bevégezem tehát, amit arról mondottam, hogy szeretetre méltó legyen-e a fejedelem, vagy inkább féljenek tőle: mivel az emberek akaratától függ, szeretik-e az uralkodót, viszont a fejedelem akaratától, hogy félnek-e tőle, igazodjék a bölcs uralkodó aszerint, ami tőle függ, s nem aszerint, ami másoktól."


William Shakespeare (1564-1616) :

"Az Érdem itt koldúsnak született és hitvány Semmiségre pompa vár."


Az erkölcs a léleknek nagyon jót tesz és hatalmas értéke van,de óvatosan osztogasd másoknak!..ha emberek között vagy háborúba mész!Tartsd szárazon a puskaport és érd el hogy tartsanak tőled!Jó fegyver a mosoly és a szavak játéka! :D ..a lényeg,hogy ne árts olyannak,aki neked sem akar!Ez a legfontosabb!


Minden jót! :)

2016. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató válaszokat. :)
2016. okt. 28. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
tegnap gondolkoztam az introvertált és extrovertált embereken és arra jöttem rá hogy amíg az egyik a környezetével (más emberek) fejleszti a kapcsolatát addig a másik önmagát fejleszti inkább (ha jobban érdekel akkor írj privit és leírom a teljes gondolatmenetemet :).... és ezzel azt akarom mondani, hogy amíg nem találsz megfelelő embereket addig inkább fejleszd magadat :D (eddz, tanulj, művelődj stb.)
2016. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok jelenleg. Szívesen beszélgetek hozzám hasonló emberekkel. :)
2016. nov. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!