Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek van, illetve...

Szerintetek van, illetve lesz-e valaha értelme az életemnek?

Figyelt kérdés

Kisgyermekkorom óta szeretek olvasni. A könyvek megihlettek arra, hogy én is írjak történeteket, verseket. Bár parancsszóra nem tudok alkotni, hisz azt vetem papírra, ami bennem van, amit tapasztalok. Nem hírnévre vágyom, sem gazdagságra. Soha semmit sem írtam azért, hogy megnyerjek vele egy pályázatot. Viszont mégis csak jó volna, ha a körülöttem lévő emberek értékelnéknek. Ezért azoknak, akik fontos szerepet töltenek be az életembe, akik nagy hatással vannak rám, azoknak mindig odaajándékozom valamelyik művemet. Csakhogy nem mindenki jelez vissza. Egyesek el sem olvassák. Így értéktelennek érzem az írásaimat és magamat is. Egyszerűen értelmét sem látom az életemnek. Ugyanis hiába alkottam valami kiemelkedőt vagy csak egész jót, attól még nem értem el semmit sem. Ugyanott tartok; olvasóközönség és szponzor nélkül csak amolyan hobbi író vagyok, aki sosem tud befutni bármennyire is jók a művei.

Igyekszem célt találni az életemnek. Valamit elszeretnék érni. Ha nem is sikert, hát megbecsülést. Olyasvalaki szeretnék lenni, akire szívesen visszaemlékeznek az emberek. Mondván tettem valamit értük eés mindenkiért. Tehát volt értelme megszületnem és élnem.



2016. okt. 28. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, elküldhetnéd valamelyik művedet, én szívesen elolvasnám. ;)
2016. okt. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt értelme megszületned, és élned! :) Mindenki születik valamiért, mindenki tesz valamit az életben, és az lehet, hogy kis dolognak látszik, de megváltoztathatja egy ember egész életét!

Az első válszolóhoz hasonlóan, én magam is nagyon szívesen elolvasnék egy általad írt művet. :)

Lehet, hogy azért nem olvassák el a hozzád közel állóak, mert lusták, de ezt csak te tudhatod. :)

Ha jó írogatónak tartod magad, akkor pedig érdemes lenne megpróbálni egy pályázatra jelentkezni, mert az, hogyha első helyen végzel, úgy, hogy nem gondoltad volna, felbecsülhetetlen érzés.

Esetleg csinálhatnál egy blogot magadnak, vagy más netes oldalakon megoszthatnád az internet népével az írásokat.

Sok sikert :)

2016. okt. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez sok alkotóval megesik. Én pl értek a szobrászat, grafika, varrás (ruhatervezőin tanultam), kisebb bútorok, ékszerek... stb. Kicsit sok mindenhez értek, de a kutya se kíváncsi rá ezen a helyen ahol vagyok.

Érvényesülni nehéz s pl nekem jó lenne egy kis üzlet, de ahhoz nem kevés pénz kell még.

Író-költőként meg szívás, főleg hogy egyre kevesebb embert vonz.(fiatalokat/én korosztályomat egyre kevésbé)

Rengeteg alkotó lelkileg kikészül, hogy ott a sok jó dolga, de még csak egy kisebb csoportban sincs esélye legalább értelmes kritikát hallani vagy csak ötleteket/műveket felmutatni.

Magyaro. ebben is visszamaradott...


Nézd a múlt alkotóit, vannak akik most mai világba a haláluk után miliókat szakíthatnának xD de alulról szagolják az ibolyát. :/


Az életnek meg biztos van értelme pl pár/keresni egy párt, magadnak megteremteni a munka mellett az elismerést a "hobbid" terén.


Énis ott dekkolok meló helyen s párommal arra törekszünk: Mielőbb s minél több mindent elérjünk.


Anno tanárom is megmondta, elég gyakori dolog ez a művész lelkű emberekkel, ezért kell odatenni magunkat ne maradjunk lent. Persze ez nem könnyű s évekbe is bele telhet.

23-N

2016. okt. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
S igen sokszor csak ránéznek valamire aztán semmi értelmes véleményt nem mondanak csak annyit "ez jó" ...és kész. A suta nép azt se tudja megmondani őszintén bocs nem tetszik vagy ha tetszik akkor meg mi is az és mi tetszik benne...
2016. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én gondolkodtam azon, hogy csinálok blogot, ahogy az előttem elhangzott, mert kb akinek odaadtam barátoknak, ismerősöknek, rá sem bagóztak, vagy elolvasták, de semmit nem tudtak róla mondani. De amúgy totál megértelek. :/
2016. okt. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Töltsd fel internetre a műveid, küldd be helyekre hogy felfigyeljenek rád. Lesz értelme az életednek, ha fejlődsz és kitartó leszel. Bár szerintem a te életednek így is van értelme.
2016. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem abban, amit leírtál, ellent mondasz magadnak. Az elején azt mondod, nem hírnévre vágysz, a végén meg azt, hogy közönségre és szponzorra vágysz. És te tényleg közönségre és elismerésre vágysz. Az életednek biztos van értelme, próbálj ki új dolgokat, keress új társaságokat, párt magadnak, barátokat, még több hobbit és szórakozást. Olyan biztos nincs, hogy nincs értelme az életednek. Maximum még nem találtad meg mi az. Olyan nincs, akinek értelmetlen az élete, maximum céltalan MÉG. Hidd el nekem, és az elöttem szólóknak, hogy igenis van értelme élned.

Amúgy én is szeretek írni, ha gondolod, nekem is küldhetsz a műveid közül valamit. :D 13/l

2016. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A hírnév és az olvasóközönség nem ugyanaz! Nekem pl. van egy nagyon kis csoport, aki olvassa az írásaim, de hohó, még millió meg csilliárd és billiárd fényévekre vagyok, vagyis lennék a hírnévtől!
2016. nov. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NudliHercegnő ***** válasza:

Szerintem csekkold a honlapot: www.fanfic.hu/merengo itt igényelhetsz bétát (vállalkozószellemű tizenéves lányok, akik jól teljesítenek nyelvtanból), hogy kijavítsa és véleményezze neked, valamint feltöltheted a nagyközönségnek. Ha még így sem kapsz figyelmet, fordulhatsz a Kritika Klubhoz is ezen a honlapon belül, akiknek éppen az a hobbijuk, hogy kezdő íróknak segítsenek:)

A honlap használata teljesen ingyenes.


Egyébként igaza van az egyik előttem szólóknak, tényleg ellentmondasz magadnak: asztal nyitsz, hogy nem akarsz híres lenni, de azzal zársz, hogy akarsz. Hogy is van ez? Szerintem először magaddal kellene tisztáznod, hogy mennyi energiát vagy hajlandó befektetni a sikerbe, mert csak így lehet elérni is azt.


Remélem hasznosakat írtam! Sok szerencsét:) Ha nem gond, hogy én nem azonnal fogom elolvasni (sajnos most nincs időm), nekem is küldhetsz valami sztorit, amit írtál.

2016. nov. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Próbáld megtalálni azt az utat, amit végig tudsz járni, kívánom, hogy járj sikerrel!
2017. jan. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!