Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ezt megalázónak...

Szerintetek ezt megalázónak kéne éreznem? 18 már elmúltam de még mindig félek a sötétben, viszont anyu nem akarta égetni a villanyt az előszobában így beállított egy tök gyerekes éjszakai fénnyel. Szerintetek ez megalázó?

Figyelt kérdés

én nem érzem annak, de az egyik barátnőm szerint nagyon az....18f


[link]


ráadásúl azt is hozzá tette hogy azért sárga mert az a kedvenc színem...


2016. okt. 29. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ez tényleg gáz...

miért félsz a sötétben? nem lehetne egy felnőttesebb darabot választani?

[link]

2016. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de, ez tetszik is. majd szólok :D
2016. okt. 29. 17:58
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Miért nem alszol anyával? Az a legbiztonságosabb. A sárga fény,az éjszakai fény mitől tudna megóvni?
2016. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Az a gáz,hogy felnőtt ember létedre félsz a sötétben,OTTHON..Én is beszari vagyok,de ez azért túlzás.
2016. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jóóó, későnérő vagyok....
2016. okt. 29. 18:02
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem az. Oké oké le lehet pontozni de én nem tartom gáznak. Mindenkinek vannak olyan dolgai amitől fél, retteg. Te a sötétségtol félsz, van ilyen. Sokáig nekem is volt ilyen világítós ízém, halacskas volt és volt benne valami víz szerű lötty és a halak abban úszkáltak. Kb. 12 éves voltam mikor leszoktam róla de a mai napig megvan ez a lámpa mert anyukám vette és pontosan emlékszem a napra mikor együtt elmentünk a boltba és megvette nekem. Es ki lehet nevetni hogy én milyen gyerekes vagyok de nem érdekel sőt örülök is neki. Valószínűleg te is túl leszel ezen csak neked több időbe telik.
2016. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Remelem az f femalere utal, kulonben ultra ciki.
2016. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És ilyenkor mi van? a barátnőd kísér haza téged nem te őt?:D ez gázabb mint az a macis lámpa :D
2016. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De minek mondtad el?
2016. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 6. hozzászólóval, én se tartom gáznak, de próbálj tenni ellene. Néha próbálj elaludni sötétben, vagy ha zavar ez a típusú fény, akkor cseréld le valami komolyabbra, ami tetszik neked.
2016. okt. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!