Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 16 évesen nem vagyok 150...

Ha 16 évesen nem vagyok 150 centi sem, akkor a pár és az álláskeresésnél is óriási hátránnyal indulok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok lány, és az orvosok szerint már nem is fogok nőni.

2016. okt. 31. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Az álláskeresésnél semmiképpen sem, senkit nem érdekel, hogy milyen magasra nőttél. Párkeresésnél meg azt mondom, hogy vannak alacsony növésű lányok is, fogsz találni párt, ne aggódj.
2016. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Álláskeresésben nem,párkeresésben viszont sajnos elégé nagy hátrány.
2016. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Állásnál nem lényeg. Párkapcsolatban sem nagy hátrány. A fiúk szerint cukik az alacsony lányok.
2016. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Ő a fiú... bár ismertem egy tagot, tök mag volt és elég népszerű volt.
2016. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

fuh, hát eléggé megverté téged a sors, amiért kis növésű lettél. pár centiben még reménykedhetsz, de a lányok nem nagyon szeretik a náluk alacsonyabb fiúkat.

munkát fogsz találni, amennyiben szűk helyekre való bepréselődéshez keresnek embert, de szellemi munkában nem fog visszavetni az, hogy sajnos egy hobbit lettél. de ne legyél meglepődve, ha a kollégáid vicc tárgyává fognak tenni a hátad mögött.

Jesszusom, volt egy fószer, akinek 35-ös cipőt kellett hordani, olyan kicsi volt a lába és alacsony is volt. a tűzoltóságnál dolgozott, nem tudom hogyan került be (nyilván protekciós), mert úgy tudom, oda 170 cm alatt nem vesznek fel embereket....

2016. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha egy nő dönt arról, hogy megkapod-e az állást. Akkor természetesen igen.


De nem csak ezért leszel hátrányban. Közvetett módon is megnehezíti, hogy állást találj.


A magasabb, nagyobb termetű srácokkal mindenki elfogadóbb, főleg a lányok, ezért úsznak a boldogsághormonokban minden nap és minden ezerszer könnyebb. Eközben neked (ha csak nem vagy erősen extrovertált vagy baromi helyes) folyton hiányod lesz és


- nehezebb lesz tanulnod


- hajlamosabb leszel rá, hogy rászokj káros dolgokra, amikről leszokni kínszenvedés


, tehát sokkal jobban meg kell szenvedned azért, hogy állást találj, mint egy magas, jó bodyframe-mel rendelkező srácnak.

2016. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm a lepontozást, rosszul olvastam. Akkor helyesbítek: Vannak lányok akik cukinak tartják az alacsony fiúkat. Pl. én is. A barátom speciel 150cm (én 151-152cm vagyok)
2016. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az orvosok azt mondták, hogy vszeg már nem fogsz nőni, de azt még véletlenül sem említették, hogy tutira valami hormonális problémád van? Csak mert genetika ide vagy oda, a 150 cm már olyan alacsony, hogy az egyértelműen orvosi eset. Már a 160 cm is olyan alacsony magasság, ami egészségügyi problémákat vethet fel, de neked 100%, hogy van valami rendellenességed. Én a helyedben biztosan be lennék parázva és mindenáron ki akarnám deríteni az igazságot, hogy miért lettem ilyen alacsony. Gondolom a szüleid is magasabbak 150-nél.
2016. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A hormonjaimat meg nézték, lehet hogy kevés volt a növekedési hormonom, de a csontjaim alapján már nem tudok nőni.

2016. okt. 31. 22:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Szüleid milyen magasak?
2016. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!