Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek tudsz úgy igazán örülni...

Minek tudsz úgy igazán örülni az életben? Szereted a magányt?

Figyelt kérdés

2016. okt. 31. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A függetlenségnek perpillanat igazán tudnék örülni. Ez persze nem egyenlő a magánnyal, de ha vele jár, akkor inkább bevállalom. Számomra gyilkos a korlátozás.
2016. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Speciel én szeretem a magányt. Végre békén hagynak.
2016. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Örülnék, ha volna egy olyan ember, akivel értelmesen el lehet beszélgetni és nem b*sz át ott, ahol ér. Ez örömet okozna. Nem, nem szeretem a magányt, gyűlölöm. Sajnos mindig is magányos voltam és már megszoktam. Ez van, ezt kell szeretni.
2016. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 piriiiii ***** válasza:
100%

A természetnek és a kutyámnak.

Jelenleg nem szeretem. Pedig hasznos.

2016. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. A magány maga a pokol. Aki szereti, sosem volt igazán magányos.
2016. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

50 milliónak a bankszámlámon most per pill örülnék, amúgy annak, ha úgy történnek a dolgok, ahogy én azt eltervezem.


imádom a magyányt! Legjobb barátom az életben!

2016. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az elmúlt fél évben semmi olyan nem történt körülöttem, aminek úgy igazán örülni tudtam volna.

Nem szeretem, de ez most egy ilyen időszak.

2016. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szeretem a magányt, legjobb nincs 1 legjobb, de ha csak tehetem elektronikus zenét hallgatok, ez éltet, de pl ha gyorsan megyek a motorommal az is felemelő, vagy ha szabadnak érzem magam valahol ahol kirándulok.
2016. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális társaságnak, akikkel össze tudnék ülni és beszélgethetnénk, kártyázhatnánk, iszogathatnánk. Vagy egy barátnőnek tudnék még igazán örülni, aki nem csal meg, kiáll mellettem és szeret engem.


Utálom a magányt.


5: "Aki szereti, sosem volt igazán magányos."

Pontosan. Az nem magány, hogy jajj most egyedül akarok kicsit lenni, aztán két óra múlva megyek kocsmázni a haverokkal, vagy shoppingolni a barátnőkkel. A magány az, amikor hónapok óta nem igazán tudtál élőben beszélgetni senkivel (munkán kívül), de még neten is szarnak rád nagy ívben az ismerőseid. Egyszerűen alig, vagy egyáltalán nem tudsz senkihez sem fordulni ha kicsit beszélgetni szeretnél...


Közben azt látod, hogy körülötted mindenki jól érzi magát, szociális életet él, barátot/barátnőt szerez, összeházasodik, gyereket vállal és kalandokat élnek át együtt.

2016. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Minek tudsz úgy igazán örülni az életben?"


A magánynak. Pontosabban a "magány" az az "egyedüllét", csak rossz értelemben. Úgyhogy én inkább az egyedüllétet szeretem (a jó értelembe vett egyedüllétet). Megvan a hátránya is, mivel nincs kéznél sokszor segítség. Nincs senki, aki rögtön tudna választ adni. Néha kényszerből barátkozok emberekkel, de aztán otthagyom őket. Nehéz és fárasztó az emberekkel beszélgetni. Régebben az egész komplett bolygóról kipusztítottam volna minden élőlényt, csakhogy egyedül lehessek. Régi vágyam, hogy egy magasabb szikláról lefelé bámulhassak a messzeségbe. Akármit megadtam volna ezért, még azt is, hogy egyedül maradjak örökkön örökké. És talán most is megadnám, de hívő vagyok, és helyreállt az eszem, és tudom, hogy ez gonosz dolog lenne. De a mai napig nem tudok igazán lebeszélgetni senkivel, mert legszívesebben otthagynám. Egyszerűen szinte agyi fájdalmam van, amikor másokat végig kell hallgatnom. Ti azért ne legyetek ilyenek. Én mindig is ilyen voltam, azért nem barátkoztam, mert fárasztó volt.

2016. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!