Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg a legkisebb nagypofájú...

Tényleg a legkisebb nagypofájúság nélkül kérdezem, mert tényleg érdekel, ha én egy olyan ember vagyok aki az átlagnál intellektuálisabb bizonyos tesztek alapján, mégis miért érzem kevesebbnek magam az átlagnál?

Figyelt kérdés

Tudom hülyeség hinni a teszteknek, de úgy érzem valamelyest tükrözi a valóságot, még ha azt sokkal összetettebb is, hogy puszta tényeket állítsunk magunkról.

Könyörgöm valaki magyarázza el nekem, mi a titka annak, hogy valakinek nagy pofája legyen a semmire, és végül képes annyira elhinni magáról hogy valóságnak tűnő képpé válik, amit az emberek valóságként fognak fel, mivel nem ismerik kellően az illetőt. Mivel nem ismernek kellően senkit. Mivel az emberek nem ismerik kellően egymást, sőt, egyáltalán nem.


2016. nov. 2. 03:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan hogy atlag, mindenki egy egyeniseg, egyedi es utanozhatatlan.
2016. nov. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet értek, de viszont nem jól értelmezted a kérdést.
2016. nov. 2. 04:12
 3/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Mit jelent az, hogy intellektuálisabb vagy másoknál? Milyen tesztek mérik az intellektust?
2016. nov. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
"de viszont..." nálam itt vágtad el magad.
2016. nov. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
A "deviszont" szó kb egy éve szerepel a szótárakban. Így egybe írva kell helyesen írni, viccen kívül...
2016. nov. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha olyan fene mód okos lennél, akkor tudnád helyesen használni a szavakat. Az ide illő szó az intelligens.
2016. nov. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Milyen tesztek alapjan?


Volt valami "teszt" a BRAVO magazinban?

2016. nov. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én így voltam mindig ia a matematikával. Mindig megszenvedtem vele, nehéz volt, fárasztó, és totál hülyének éreztem magamat miatta. De ha a dolgozatok eredményeit néztem, ha nem is egy elit gimnáziumban, de végig a legjobb voltam az oaztályomban belőle, és az egyetemen is a jobbak közé tartoztam. Mégia mindig rossz matekosnqk éreztem magam, és nem azért, mert a matek versenyek legjobbjaihoz hasonlítottam magamat, hanem ha nem hasonlítottam magam senkihez, akkor éreztem úgy, hogy nehezen megy.
2016. nov. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%

Nem sértésből, de nálam már ott eldőlt a kérdező lehetséges személyisége, amikor a kérdésben a teszteket és az intellektualitást párhuzamba vonta. Ráadásul mindezt E/1-be, holott a monitor mögül élhetett volna az E/3 luxusával is.

Tipikusan a "ha csöndbe maradtál volna..." esete.

Nem oszt, nem szoroz, de azt sajnálom, hogy ezek a tesztek fiktív értékelést adhatnak nyakló nélkül bárkiről, akik ezt jól elhiszik és ezután "agysebészként" viselkednek.

Jah, kérdező, hogy javítsak a helyzete(me)n, nem az a baj, hogy a tesztek ilyen-olyan eredményt hoznak, hanem, hogy a nagy "intellektualitásban" te szükségét érzed a teszteknek, ráadásul hitelt adsz az eredményüknek.

Tesztek nélkül nem tudod magadról, milyen vagy?

2016. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gyanítom intelligenciát akartál írni...nos, az én exemnek is nagy pofája volt na jó nem a semmire, mert a lexikális tudása valóban hatalmas volt, de a való világban egy nulla volt azt kell mondjam, semmire sem ment sem a diplomájával, sem a fene nagy tudásával. Mert empátiából akkora nulla volt, hogy na.... Mindenesetre ahhoz remekül értett, hogy mindenki mást lebutázzon, azt is, aki vitte nem kevésre :-)
2016. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!