Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

Nagyon agresszív, forrófejű ember vagyok. Könnyedén felkapom a vizet, és ha belekeveredek egy vitába, akkor azt addig űzöm, amíg nem lesz igazam.

Ezt az agresszivitásomat akarom leküzdeni valahogy, de sehogy sem megy, mert egy tonnányi gondom van.

(A szívem hölgye mást szeret, beszólogatnak, a testvérem egy retard, az iskolában nem megy a tanulás, a sport se megy, hobbim sincs)

Kérlek segítsetek!



2016. nov. 2. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

:OOO Mintha csak magamat olvasnám.

Én is pont ilyen vagyok. De hogy mi segítene nem tudom. Nekem az egy kicsit hogy a viselkedésem miatt már lettek problémák.És mikor próbálom a fejem elveszíteni eszembe jut hogy lehet következménye a forrófejűségemnek.

19L

2016. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Na ez engem is erdekel,detto anez velem is, a sport kivetelevel...:/
2016. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először oldd meg a gondjaidat! ;) Utána ha minden igaz, minden rendben lesz :D
2016. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Use logic brah.
2016. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az utóbbi két választól egyszerűen ideges leszek, hogy hogy lehet egy két ember ilyen idióta? Hogy ha segíteni akartok, akkor segítsetek, vagy ne. Nincs fél-segítség.

3. válaszoló: Ha olyan egyszerű lenne megoldani, akkor nem tettem volna fel a kérdést...

2016. nov. 4. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!