Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vettem észre, hogy...

Csak én vettem észre, hogy szinte minden lány ugyanolyan mostmár?

Figyelt kérdés
persze vannak kivételek is de a legtöbb lány ugyanolyan. gondolok itt a külsőre: iphone , superstar cipő , 5kg vakolat , kutya filter

2016. nov. 2. 22:21
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Úristen, majdnem olyan ez, minthogyha a mostani korszaknak meglenne a szépségideálja, mint ahogy megvolt az 1920-as, 60-as, meg a 80-as, 90-es évek tipikus szépségideálja, trendje, divatja, és rengeteg követője.

Agyam eldobom, micsoda felismerés :DDD

2016. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
+ kihúzott szemöldök, valami gusztustalan színű rúzs vagy szájfény, platinaszőkére vagy feketére festett haj, gyakran szoláriumozott természetellenes árnyalatú bőr, és alpári, lekezelő viselkedés, nagymértékű tájékozatlansággal és butasággal karöltve. Én is ezeket látom. Amikor az általuk követett divatoldalak, és celebek/menő személyiségek mondják, hogy légy egyedi, valósítsd meg önmagad, akkor azt gyakorlatilag úgy értik, hogy kövesd ezt meg ezt a divatot, és menő leszel. Ez pedig sorozatgyártott, egyéniség nélküli lányokat termel ki. Sajnos tényleg már ritkán lehet találni ettől a sémától eltérő hölgyeket.
2016. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem csak külsőre ugyanolyanok.
2016. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Hát én a hátsó sorból röhögöm ki őket hogy egymás kinézetét degradálják!
2016. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Fhuu a környékemen de sok van xd
2016. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
En kivetel vagyok ✌
2016. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Ebben az esetben olyan a kínálat, amilyen a kereslet.


Nem, nem mindegyik lány ilyen, csak amelyik nem ilyen, azt nem veszitek észre. :)

2016. nov. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A felhasználó ***** válasza:

"kutya filter"


Ez mit takar pontosan?

2016. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Divat mindig is volt, és mindig is lesz. Lesz akik követik, lesz akik nem.

Butaság Mindenkit egy kalap alá venni, én rengeteg másfajta lányt is látok.

2016. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Mert ez kell a pasiknak, azért ilyenek. :) Engem absz. nem zavar, 5 kg vakolat és tűsarkú nélkül is megszoktak nézni. De néha engem is kiakaszt.. Hogy döntsék el szerencsétlenek, hogy nektek pasiknak mi tetszik? Amikor epekedve bámuljátok a műszempillás vakolat babákat, akik 17 évesen tűsarkút húznak miniszoknyával a suliba...:) Ezt megerősítette egy előző kérdés is, ahol az volt a 100%-os válasz, hogy egy nő hosszú combokkal, miniszoknyával és magassarkúval szexi, azt imádjátok nézegetni. Hát hajrá. De akkor ne kérdezgessétek hol vannak a normális lányok. Tisztelet az egyre kevesebb kivételnek persze.
2016. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!