Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, mennyire sejtem jól,...

Nők, mennyire sejtem jól, hogy egy férfiban az önbizalom a legfontosabb tulajdonság, ami alapján vonzódtok hozzá?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Az önbizalom nagyon fontos,de szerintem a humor a legfontosabb.
2016. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Az önbizalom az a tulajdonság amivel az összes többit feltudod turbózni.

Pl. valaki poénos tud lenni. Ha nincs önbizalma elmondani, akkor nem tudja eladni magát. Közben ha mondaná talán a lány értékelné is, és plusz pontként számolná.

Stb.

2016. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Szinte biztos, hogy nem ez az egyik legfontosabb. Az erőszakos palikat pedig ki nem állhatom!
2016. nov. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nálam a türelem lenne az.
2016. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%

Általában azok a nők mondják, hogy ki nem állhatják az erőszakos palikat, akik öntudatlanul pont hogy azokhoz (is) vonzódnak.


(Én egyébként békés ember vagyok, bár megvédem magam, ha kell, pl az ostobáknak a butaságaitól; ettől még nem állítom, hogy tökéletes lennék, mivel nonstop fejlesztem a gondolkodásomat.)

2016. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Okosakat írt az egyik kedves hozzászóló, ez ihletett engem egy további hozzászólásra: a nőkhöz valóban kell türelem. A végtelenségig!
2016. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem önmagában nem egy tulajdonság az ami hat a másik emberre legyen az nő vagy férfi.

Szerintem a magabiztosság mind két nemnél vonzó, ha nem megy át egoizmusba. A humorérzék is mindkét nemnél fontos, de legalábbis az, hogy egy szinten legyenek. Hiába van a férfinak humorérzéke ha az adott hölgy akivel randizik nem érti a poént, de ő is humoros férfit akarna...csak épp ezt nem érti. ;)

Ezért a fontos az a közös nevező. Ami már bármi lehet. Közös cél, érdeklődési kör, stb.

Persze ez sincs kőbe vésve. Szerintem a legtöbb ember egyébként magányában eltudná mesélni milyennek képzeli el élete párját mondjuk. És miért van az hogy sokszor mégsem olyan lesz a párja? Nem feltétlenül azért mert hülye, vagy bolond, vagy nem tudja mit akar? Dehogynem, már az elején látja hogy más. De talán pont ettől válik a kiszemelt vonzóvá. Hogy egy olyan oldalát mutatja meg az életnek amit és ahogy nem szemléltük. És az előadásmódja szimpatikus. :)

Mindenesetre általában szerintem a kapcsolatokra legyen az szerelmi vagy baráti, addig tartható fenn amíg a másik fél olyat tud nyújtani nekünk amire szükségünk van. Ha nagyon más lesz az érdeklődés, és a beszélgetés alatt nem lehetünk önmagunk akkor a barátság is meglazul, a szerelem is elmúlik, vagy ki sem alakul.

2016. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nem
2016. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most ronthatod itt a levegőt, ha nincs más dolgod, de nekem pl. apám agresszív volt, és életemben nem volt még pasim, mert félek, hogy tudatalatt ilyet fogok ki. Akkor már inkább a magány.
2016. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, elozo válaszoló, nem neked szántam az uzenetemet
2016. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!