Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok arról hogyha...

Ti mit gondoltok arról hogyha egy fiatal felnőtt férfinak a jelmezkészítés a hobbija?

Figyelt kérdés

Mindig is bírtam a videojátékokat, és barkácsolni is szerettem. Szóval otthonra vagy akár rendelésre szoktam különböző anyagokból kiegészítőket, fegyvereket vagy páncélokat gyártani. Egyszerűen zenét hallgatva csinálgatni jó kikapcsolódás, és már egy ideje pénzt is szoktam keresni rajta. Egyik ismerősöm mondta hogy szerinte nagyon gyerekes. Komolyan az lenne? Elég sokan csinálnak hasonlót.

Mondjuk attól nem fogom abbahagyni hogy valaki azt mondja, de kíváncsi lennék a véleményekre.


2016. nov. 4. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem baj. Máris jobb, mint az emberek többsége, aki meló után hazamegy és bedöglik a fotelba meccset nézni sörrel a kezében.


A haverodat aki leszólt, kérdezd már meg, hogy neki mi a hobbija? Van egy érzésem, hogy nincs neki semmi.

2016. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Értékteremtő alkotó tevékenység.
2016. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én értékelem, ha valakinek bármiféle kreatív hobbija van. Ahogy már írták, legalább értékteremtő dolog.

Én meg 26 éves létemre horgolok, pedig ugye azt tipikusan a 80 éves mamikkal kötik össze az emberek:D

2016. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a színházak lasszóval tudnak csak fogni jó jelmezkészítőt. Még foglalkozásnak is kiváló szerintem.
2016. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gyerekes nincs benne.
2016. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha van hozzá tehetséged - mert kedved az van, az kiderült - akkor érdemes lenne ezen a pályán elhelyezkedned.

Nagyon érdekes és ritka szakma (ami ráadásul nagyon jól fizet) és ha elvégzed az idevonatkozó iskolákat, komoly sikereket érhetsz el.

Egy kis ízelítő:

[link]

Sok sikert! :)

2016. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy tök jó dolog :)
2017. jan. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezzel a hobbival egy olyan kèpessèget fejlesztesz ami a hatalom kulcsa. A kèrdès az, hogy használod-e azt a tudást amit elsajátítasz. Ez a kèrdès viszont egy másik függvènye. Mennyire vagy nyitott? Mert ennek mèrtèke fontos. Erre van egy jó rímem. :)

A nyitottságod mèrtèke,

A tudásod èrtèke.

2017. febr. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!