Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez milyen barat? Ti mit tennetek?

Ez milyen barat? Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés
Van egy "baratnom" aki nem azt a tipikus barati szerepet tolti be. Kicsit ugy erzem jatszik az erzeseimmel es nem igazan tudok ra szamitani. Orulok, ha nem kell latnom. Nagyon sokat szokott hazudni, mindig felnagyitja a torteneseket. Ha besuelek neki arrol h mi bant, vagy milyen oromom van, vagy barmit mondok neki magamrol elfordul, vagy massal kezd el beszelgetni (emiatt o nem is ismer engem kb). Egy a barati tarsasagunk, es mindig az orrom ala dorgi (szoszerint) hogy ot mindenhova eljar veluk, mindenhova meghivjak. Jatszik az erzeseimmel, teljesen elzart maganak. Marmint ezt ugy kell elkepzelni, hogy ahova kerultunk suli ott nehezen tudott megbaratkozni masokkal en meg kesobb mentem oda, es mindennap mondta h mennyire udoritoak es utalatosak itt az emberek es en ezt elhittem neki. De ha van a kozelben barmilyen himnemu emberke akkor egybol elvagyok felejtve, es rohadtul nem foglalkozik velem. Barmi problemam van akkor neki is van egy nagyobb h csak azert is o legyen a kozeppontba...nagyon sokat tudnek meg meselni rola, meg nem is nagyon szedtem ossze a gondolataimat mert fellangolasbol irtam

#Nem igaz barat #elveszi az onbizalmam #figyelem hianyos barat #hogy viselledhet igy egy barat
2016. nov. 5. 09:39
 1/4 thuesday ***** válasza:

Hát ez nagyon durva...

Fura, hogy barátnak nevezed miközben így gondolsz róla. Azt tenném a helyedben, hogy a sarkamra állok: én is elfordulnék mikor õ beszél, én is mindig felülírnám a problémáit.

Ne nyílj meg felé, látod miket csinál... Az ilyen embereket sose fogja érdekelni neked mi vagy ki a bajod sajnos. Ha mellette akarsz maradni se baj, de neki hiába öntöd ki a lelked/vársz segítséget, támaszt benne nem fogod megtalálni, ha tényleg ilyen bunkó stílusban nyomja.

17L

2016. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha csak osztalytarsak lennenk, akkor leszarnam, nem mennek oda hozza. De az a baj, hogy mindketten egy templomba es egy ifibe jarunk. Igy nem akarok feszultseget :/ inkabb kedves vagyok hozza, megkerdezem mivan vele, hogy van, mit csinalt...hmm fura, o egyszer sem kerdez vissza. Voltam horvatorszagba korulotte mindenki megkerdezte milyen volt, o meg csendben ult, es ez csak egy dolog.
2016. nov. 5. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább nevezd ismerősnek mint barátnak, mert ő rohadtul nem az. A helyedben nem pazarolnám az energiámat arra hogy kedveskedjek vele.

Nem is értem eddig miért voltál vele ilyen.

2016. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem engedne meg a lelkiismeretem hogy igy banjak vele. Meg vannak neha, igazan ritkan jo pillanatai, amikor azt mondom hogy nem is olyan rossz fej, csak hat aztan megint elkezd dicsekedni. Folyamatosan csinalja magarol a szelfiket, mindenhova meghivatja magat. Nagyon pofatlan.
2016. nov. 5. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!