Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyen önbizalmam, ha...

Hogy legyen önbizalmam, ha minden lány szebb, mint én?

Figyelt kérdés
Akárhová megyek mindenhol én vagyok a legcsúnyább, és nem csak beképzelem, ennek hangot is adnak sokan. Emiatt alig merek megszólalni más előtt, nem merek senki szemébe nézni stb.

2016. nov. 6. 21:27
 1/6 anonim válasza:
100%

Mégis milyen társaságba jársz, h ilyen bunkók vesznek körül? Az menjen a fenébe aki beszól Neked!! Az ilyen embereket iktasd ki...az a kezdet

A problémádat nézve, kérdezz valaki hozzád közel állót, h mi az amin változtatnod kellene, keress fel kozmetikust, fodrászt, bárkit aki segít megtalálni, h mi az ami hozzád illik.Haj, smink, ruhatár.

De a legfontosabb, h ismerd meg önmagad, mi az ami önbizalmat ad, mitől érzed szépnek, sikeresnek önmagad. Ha kell járj vallásos közösségbe, önismereti tréningekre!

2016. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most írhatnánk regényt arról hogy a szépség valójában nem fontos, meg hogy biztos szép vagy. Viszont ha tényleges a probléma, és nem csak tini feltűnési viszketegség akkor ezt inkább kihagynám.

Nem csak a szépségtől lehet valakinek önbizalma, de jól megdobja megdobja az nem kérdés, és a szépeknek az egész életük könnyebb.

Én azt mondom hogy minden állapoton lehet segíteni hogyha az ember törekszik egy kicsit. Persze lehangoló lehet hogy valakinek állandóan oda kell figyelnie minden apróságra és még mindig nem éri el a másik szintét aki sz*arik bele mindenbe. De sajnos ez van.

Nem azt mondom hogy feltétlen sminkelj, de egy bőrgyógyász, jó fodrász és tudatos étrend csodákra képes. Mellé ha megengedhetitek magatoknak akkor esetleg szépen lassan a ruhák lecserélése valami olyanra ami jobban áll neked. Erre is van szakember (csak győzze az ember ezt a sok mindent megfizetni).

Ha küldesz privátba képet akár át is dumálhatjuk mi lenne előnyös.

2016. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Úgy legyen önbizalmad, hogy ne a külsőddel foglalkozz, hanem éld az életedet úgy, hogy jól érezd magad. Többre mész egy diplomával, egy jó állással, járd be a világot, mosolyogj mindig, sportolj valamit, járj moziba, aztán majd jön a herceg is fehér lovon. Ne butaságokkal keserítsd az életed!
2016. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Nekem csúnyábbak a körmeim, mint másoknak és kiskoromban mindenki ezzel cukkolt. A végén már dugdostam a kezeim és nem szívesen csináltam semmit mások előtt, hogy nehogy meglássák, hogy szélesebb és laposabb a körmöm, mint másnak. Aztán elkezdett nem érdekelni, arra törekedtem, hogy ha nem olyan szép, mint másnak, akkor is ápolt legyen. Ja és az első fogaim között még rés is van, nem túl nagy, de zavart. Aztán a szám sem olyan telt, hogy megfeleljen a mai szépségideálnak. Folytathatnám, hogy mi nem tetszik magamban és azt is, hogy mi mindennek próbáltak sértegetni.


Senkinek sem csúnya mindene és mindenkinek vannak olyan testrészei, amivel elégedett lehet. Törekedj az ápoltságra és hogy meglásd magadban azt, amid szép és hangsúlyozd ki azt. Ne engedd, hogy elvegyék az önbizalmadat. Meg sem mersz szólalni, mert nem akarod magadra vonni a figyelmet, hogy nehogy cikizzenek. Lehet pont olyat mondanál, amivel sokat segítenél valakinek.

2016. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen egónövelő kérdéseknek mi értelmük van?

Ha tényleg csúnyának tartod magad, rakj fel egy képet. Aztán majd 10-ből 7 ember azt mondja, hogy nem vagy csúnya.

2016. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne irigyeld a prüd riherongy nőnek nem nevezhető embereket, elég silány életük lehet
2016. nov. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!