Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 170 cm nagyon magas egy lánynak?

170 cm nagyon magas egy lánynak?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és mivel gondolom nőni fogok, ezért kérdezem. Anyát nem nőttem még túl, ő 178 cm (de nem is szeretném).

Túl fogom nőni őt? Már megjött a mensim, és valahol azt olvastam, hogy utána már csak 2-3 centit nőnek a lányok átlagban, de max 5-öt. Ja, és tavaly óta 2 centit nőttem, de akkor még nem volt meg.

Szóval a kérdésem az, hogy 170 cm nagyon magas-e, és túl fogom-e nőni anyát?



2016. nov. 7. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem fogod túlnőni, 170 cm nem magas egy nőnél, pont jó.
2016. nov. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Jelenleg magas vagy, és sokkal magasabb is leszel, mint a megszokott, ennyi. Igen, magas nő leszel. Nem kizárt, hogy anyukádnál is, de erre még ne vegyél mérget. A jövő mindent eldönt helyetted is :)))
2016. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Első a 170 cm egy 13 éves 7. osztályosnak, az magas. Jobb, ha tudod. És még nőni is fog.
2016. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
# 3: Tényleg? Ki gondolta volna??? :O Csak a kérdésére válaszoltam, ha nem gond.
2016. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

1#

"Nem fogod túlnőni"


Na és ezt te honnan a búbánatból tudod?! Garanciát adsz neki?

2016. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a 170 cm, de még lehet hogy fogsz nőni.

Ez a menstruációs dolog meg hülyeség szerintem mert nekem majdnem 12 évesen jött meg és azóta nőttem 7 centit.

13/L

2016. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

"Na és ezt te honnan a búbánatból tudod?! Garanciát adsz neki?"


Te mi a francot vergődsz itt nekem? Képzeld el, hogy 170 cm-es magasság hetedikesen nem kiugróan magas, nem alacsony, de nem ritka. És igen, nem fog 178 cm fölé menni és igen garanciát adok, ah kell. Tudatlanul nekem ne oszd az észt!

2016. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

Minél magasabb vagy, annál jobb, hiszen annál magasabb fiúgyerek(ek)et tudsz szülni.


Mivel a természetes szelekció a férfi-oldalon történik - egy átlagos embernek kétszer annyi női, mint férfi felmenője van - azok a legfontosabb tulajdonságok, amelyek a férfiaknál előnyösek. Magasság, széles, szögletes állkapocs, mezomorf alkat, stb.


Azok a lányok, akik nem rendelkeznek ezekkel, ugyan lehetnek vonzóak, de a reproduktív értékük sokkal kisebb, mert senki sem akarja megkockáztatni, hogy legyen egy manlet fiúgyereke.


Szóval magasabbnak lenni mindig jobb.

2016. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

7-es menj innen és dühöngjél máshol, te elmebeteg. Osztani kell az észt, mert neked láthatólag nincsen. Ostoba és rosszindulatú, agresszív vagy. Értelmezni se tudsz nem írtam olyat, hogy kiugróan magas, csak azt, hogy magas, te elmebeteg analfabéta.

Garanciát pedig nem tudsz adni és a jövőbe se látsz, ezért kuss.

2016. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Helyesírásod is pocsék, inkább arra feküdj rá.
2016. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!