Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kamuprofillal felszedtem egy...

Kamuprofillal felszedtem egy fiút mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régóta tetszett a srác csak nem merek hozza közelíteni az igazi profilomat vissza se jelöli. Most valahogy sikerült összevonnunk kamufacevel de szakítani akarok vele mert ez így neem mehet tovább.
2016. nov. 8. 05:29
 1/6 anonim ***** válasza:
és akkor ki tetszik neki, ha kamu a profil? feltettél valaki idegent? és fi vagy lány vagy?
2016. nov. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy ki vagy igazibol es hogy nagyon tetszik csak feltel neki irni igazi profilrol. Talan megerti
2016. nov. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez jo
2016. nov. 8. 06:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác, ha normális, azonnal hagy akármilyen profillal vagy. Már eljátszottad a bizalmát! Már így...
2016. nov. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

H akarsz szakítani ha nem találkoztatok még? XD

Na mindegy...

Mond neki, most általánosan használt profilodról szeretnéd folytatni beszélgetést.

2016. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődj meg, de ha tetszenél neki, visszaigazolt volna neked, nem csak a kamuprofilnak. Csinosabb barátnőt akar mint te, mi ezzel a gond?
2016. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!