Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Nagyon magányos...

Mit tegyek? Nagyon magányos és elkeseredett vagyok.

Figyelt kérdés

Elsőéves egyetemista srác vagyok és a suli sem megy igazán.

Sokat tanulok,de mégsem tudtok teljesíteni.

Az egyetem és az otthonom közt ingázom minden hétköznap és kaja/fürdés kombó után estig tanulok. Majd egész hétvégén tanulok ismét.

Itthon a szüleimmel élek,de csak egymás mellett élünk.

Legtöbbször meg sem kérdezik,hogy mi van velem,milyen napom volt,inkább a TV előtt ülnek és bambulják,mert az nyilván sokkal fontosabb.

Ha beszélgetnek is egymással akkor engem kihagynak a beszélgetésből,mintha ott sem lennék.

Nincsenek barátaim és barátnőm se,így egyébként se volna senki akikkel beszélgethetnék akár bensőséges dolgokról is.

Egyrészt a mellőzöttségtől is rossz kedvem van,másrészt,ha kibuknék az egyetemről,akkor fogalmam sincs,hogy mihez kezdenék.

Dolgoztam az egyetem előtt csicska gyári melót,oda tuti nem szeretnék visszakerülni,pörögni kellett állandóan mint a mérgezett egér.

Mit tegyek,hogy kikerüljek ebből a mókuskerékből?

Ha ez így folytatódik 4 évig tuti,hogy becsavarodok.


2016. nov. 8. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Lám-lám az olyannyira sztárolt egyetemeink közösségi élete mégsem olyan nagy szám, ezt én is megtapasztaltam.


Szaktársaim közül két alkalommal hívtak meg valahova az 5 év alatt. Privátban megírhatod, melyik város, hátha van ötletem valami.

2016. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem sokkal rosszabb a helyzet.kb 6 hónapja nincs munkám.nem járok emberek közé.anyámmal és a 2 macskámmal élek.szüleim elváltak.apámat kb havonta ha egyszer látom.anyám meg szinte soha nincs itthon.macskámmal meg saját magammal szoktam beszélni.mondjuk én már megszoktam. 23/L
2016. nov. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!