Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem néz TV-t egyáltalán...

Aki nem néz TV-t egyáltalán mondván elbutul tőle, miért nem fogadja el hogy tájékozatlan amikor valamiről kérdezik, és semmit nem tud csak több éves témákat?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen ismerősöm a munkahelyen, ha 3-4en dolgozunk az adott műszakban, mindig visítunk a röhögéstől ami eszünkbe jut. Próbál becsatlakozni hogy miről folyik a téma, de elmagyarázom neki, 30 éves létére nem hallott róla vagy nem látta sose... Pedig 23-25 éves korosztály vagyunk.


Amikor pedig megkérdezem hogy ha ennyi mindenről lemaradtál miért nem kezded el felhozni magad fogalmak, és történések terén. Ő elintézi annyival hogy nem kíváncsi a sok mocsokra. Itt nem is erőltettem tovább, mert nincs igaza. a TV-n azt néz amit akar, szó nincs arról hogy 0-24ben való világ, vagy győzike menne.


El sem tudnám képzelni hogy ülök a szobában és csak a számítógép zúgását hallgassam, fél fülem mindig a TV-n van, de cserébe ismerek is minden aktuális témát, filmet, így nincs olyan hogy a nagy világ dolgai terén fogást találjanak rajtam.


2016. nov. 10. 17:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

én nem nézek tv-t, nincs is tv készülékem már k 4 éve, mégis képben vagyok az aktuális témákkal, filmekkel, engem érdeklő tartalmakkal.


Ami meg nem érdekel, politika/sport, bulvár tartalom.. na azzal akkor se voltam tisztába amikor volt tv-m.


Szóval nincs igazad!

2016. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
De zenéről, filmről nem is lehet beszélgetni 8 órában. Ellenben a nagy világ történéseiről 12 órában is lehet aktívan vélekedni.
2016. nov. 10. 18:03
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán nézek tévét, de tájékozódni ott az internet. Nem mutatnak többet vagy mást a tévében sem.
2016. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Van index, HVG, origo és más online szennylap amiből tájékozódni lehet, a világ történéseiről. :DD
2016. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%

családunkban nincs mocsok tv, tájékozottak vagyunk, zenét, színházat, irodalmat, képzőművészetet, építészetet tanulmányozunk, a pol. meg ahogy jön a netről. 2-en a doktorira készülnek, 3-an zenét gyakorolnak, - sok időnk van normális dologra, hogy kihagytuk a tv-t, tanulunk, dolgozunk, egymásra is van időnk


kivisítjátok az egyetlen értelmes kollégát, gratulálunk, ezt tette többek közt a szartv veletek.

2016. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanúgy vagyok, mint az első! (pacsi)

Mégis képben vagyok azzal ami érdekel, másról meg nem fogok órákat beszélgetni. Leszarom ha valaki ezért lenéz. Gyűlölöm a reklámokat, az óriásra fújt 'bréking nyúz' híreket, a reality műsoroktól meg egy darab fa is jobb mulatság.

Miről maradok le??

2016. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
15 éve néztem utoljára TV-t, de ettől még teljesen képben vagyok a világ dolgaival. Sőt, mivel rengeteg forrásból tájékozódom az interneten (nem az index-origo-444-stb. tengelyről szedem az információimat), meg merem kockáztatni, hogy jóval több dologra látok rá, mint azok, akik kizárólag a TV-s, manipulált hírekből tájékozódnak (most itt nem rád céloztam konkrétan, mielőtt félreérted, de sajnos rengetegen szkepticizmus nélkül fogadják szentírásnak a sarkított, manipulált mocskot, ami a TV-ből árad). Filmekkel, sorozatokkal is képben vagyok, ehhez sem kell TV.
2016. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Tizensok vagy 20 éve nem nézek tévét s amikor néha látok valakinél, örülök is neki.

Nem érzem, hogy tájékozatlanabb lennék, bár nem lehet velem megbeszélni a barátökközt meg a brazil szappanoperák részleteit, de ezen az sem segítene, ha tévéznék :D

Filmeket persze nézek, ahhoz miért kellene tv? Vagy a hírekhez? Direkt nem mászkálok hírportálokra, nekem elég a Kossuth és egy másik, zenés rádió, bár amennyit netezek, a legfontosabb hírek úgyis eljutnak hozzám. Ami érdekel, azt nézem.


Nem a számítógép zúgását hallgatom, hanem zenét, de ha csöndet vagy macskadorombolást, az se lenne baj. Nem mindenkinek kell háttérzajnek a tv. Engem az nagyon idegesítene. Vagy nézek valamit, vagy nem. Háttérzajnak zene van.

2016. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
En erre csak azt tudom mondani, hogy senki nem szorit pisztolyt a fejehez, mivel a televizionak megvan az az elonye (hiszen mar nem a 80-as evekben elunk hogy egy csatorna legyen egyedul elerheto) hogy te magad donthetsz arrol hogy mit nezel. Ha nem akarod a valo vilagot meg a retekklubot nezni, akkor tovabbkapcsolsz es ennyi. Felesleges ezen pattogni hogy milyen sok mocsadek van a teveben...
2016. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Két éve, hogy lemondtam a tv előfizetést, azóta kinyílt a világ előttem.
2016. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!