Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hirtelen nem tudtam merre van...

Hirtelen nem tudtam merre van az arra, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Bovebben az volt, hogy minden reggel vonattak utazok iskolaba.. es ugye megy a vonat egy iranyba, tegyuk fel, hogy jobbrol jon es balra indul tovabb. Felszalltam osztalytarsammal es elindultunk a vonat hatso reszere.. megyunk megyunk JOBBra mert az a hatul.. Es egyszer csak atkapcsol az agyam es azt veszem eszre h BALra megyunk.. Mondom osztalytarsamnak ennyire elore megyunk? Mire o : de hat leghatul vagyunk!!! Basszus... Es meg sz allomasok is az en "latasom" szerint pont az ellenkezo oldslt voltak mint amugy... Huhhh nem ertem mostanaig sem!!! Egyszer mar volt ilyen egdy jo 3eve, h megkavarodtam, de akkr messze mentem meg at is kellett szallnom.. De a mai .. Megis mi ez?
2016. nov. 10. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha koordinációs zavaraid vannak rád férne egy idegrendszeri kivizsgálás, súlyos probléma is állhat mögötte.
2016. nov. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!