Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon ideges vagyok néha,...

Nagyon ideges vagyok néha, nagy probléma ha beveszek néha egy nyugtatót?

Figyelt kérdés

Elképesztően kitudok akadni magamtól képtelen vagyok lenyugodni :/ bárhogyan is próbálok. Ebből már voltak problémák verekedések ilyesmi pedig abszolút nem vagyok az a balhés alkat alapesetben.


A régi kapcsolataim miatt, az emberek miatt és hát saját magam miatt is ezek a gondok szokták ezt nálam okozni. Viszont nem akarom, hogy ártalmas legyek a környezetemre, vagy esetleg magamra ráadásul eléggé erős vagyok és tényleg ha kicsit nem figyelek jobban oda akkor komoly károkat tehetek az emberekben...


Nagyon útálom magamat ez miatt...orvoshoz is elakartam már többször is, de az a probléma hogy nem igazán tudom elmondani azt sem mi a probléma velem.


Van erre bármiféle megoldás? nagyon unom már... 25f


2016. nov. 11. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a gond ezekkel, hogy szépen rá tudsz szokni, aztán egy idő után ez sem segít. Inkább valami mást találj, vannak gyógyteák hasonló hatással, meg egy rakás egyéb módszer. Ha ragaszkodsz a szerekhez, akkor először is ezeket a teákat próbáld ki. Hosszú távon jobban megéri, anyámnak az alvásproblémáját pl. ezek megoldották.
2016. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég pi- csás dolog. Mi vagy te, hisztis nőci? Menj el futni, gyúrni, vagy ha egy helyben kell maradnod, akkor sorold el magadban a szorzótáblát, az abc-t visszafelé, egyéb agyrágógumi tevékenységek... ne azon hergelődj, hogy te most épp juj de dühös vagy.
2016. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van: ki nem "gyógyít" a természetedből, legfeljebb tompít és bekorlátoz. De ha emellett döntesz, egy gyenge nyugtatót kúraszerűen fel fog írni a háziorvos szerintem. Az meg inkább lesz placebo, mint valódi hatású.
2016. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!