Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek a patkánytól, egértől?...

Félek a patkánytól, egértől? Miért olyan nagy baj ez?

Figyelt kérdés
Nevetnek rajtam emiatt. Irtózom és rettegek tőlük. Olyan álmaim is vannak, hogy mászkálnak rajtam és én nem bírok elfutni, illetve, hogy direkt dobálnák rám én meg sikítozom. Egyedül vagyok ezzel? Van valami magyarázata? Le lehet küzdeni?
2016. nov. 11. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Másoknak baj nem neked! Nem érdemes foglalkozni. Amíg nem tudják, hogy mit jelent félni valamitől, nem érzik át a helyzeted.

Én a méhektől, darazsaktól és minden ilyen bogártól félek, sőt egyeneaen rettegek-előbbiektől konkrétan menekülök is.

2016. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem baj, es ne torodj azzal aki ezert kirohog, vszinu nem fogjak ezt megerteni soha. en a pokokkal / mehekkel vagyok igy, de nem almodom roluk. a ferjem viszont ugyanigy van,mint te, ot is mindig kinevetik erte.

hany eves vagy?

2016. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
20/L. A hasonló rágcsálóktól is félek, hörcsög pl. De őket azért ketrecben meg tudom nézni, de a patkányoktól zsigerből sikítok..
2016. nov. 11. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem baj. :)

Női "betegseg"...

2016. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4


Én férfiként irtózom tőlük. :D

2016. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!